d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1221222223224225268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 29 2013 01:50pm
Quote (kuebk @ 29 Aug 2013 20:04)
Moj ptasznik przez jakis czas troche nie jadl i nie zjadl kilku drewnojadow ktore mu zostaly w terrarium. Teraz to drewnojady przepoczwarzaja sie w dorosle osobniki - pajak je zje czy trzeba je usunac?


Jakiego masz ptasznika?

Quote (kuebk @ 29 Aug 2013 20:50)
No pajak jest juz wielkosci dloni wiec raczej taki drewnojad nie powalczy z nim za wiele. :P
Jak sie nadazy okazja to go wyciagne.

Błędne myślenie. Przykład: pająk nie je bo zabiera się do wylinki. W czasie linienia żuk/larwa nadgryza jego odwłok. Pająk zdycha zabity przez karmówkę.

This post was edited by myr00n on Aug 29 2013 01:55pm
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 29 2013 02:57pm
Ptasznik bialokolanowy. Co do wylinki to wiem zeby posprzatac, ale pajak jakis czas wlasnie zrzucil skore wiec raczej nie predko bedzie zrzucal nastepny raz.
Czy zle kombinuje?

This post was edited by kuebk on Aug 29 2013 02:57pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 29 2013 04:24pm
Quote (kuebk @ 29 Aug 2013 21:57)
Ptasznik bialokolanowy. Co do wylinki to wiem zeby posprzatac, ale pajak jakis czas wlasnie zrzucil skore wiec raczej nie predko bedzie zrzucal nastepny raz.
Czy zle kombinuje?


Raczej nie ma problemu, bo to przypadki ekstremalnie rzadkie, ale lepiej nie ryzykować. Poza tym, pająki są często zestresowane obecnością żuka i się wyczesują niepotrzebnie
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2013 02:51pm

:(
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 18 2013 11:44am

Jest i wybarwiony :) Wzór z wiekiem się wyostrzy, ale geny ma dokładnie takie jakie chciałem, tj. czerwone oczy po wamenie i niebieski wzór po sorongu. Cudo :)
Na początku października zabieram się za nowe terra dla niego -/automatyczny system pod zamgławianie/zraszanie/oświetlenie/wodospad i inne bajery.
e: oprócz tego mój wąż jest chyba fanem quake'a - polecam zobaczyć wzór na czaszce :D

This post was edited by myr00n on Sep 18 2013 11:44am
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 18 2013 11:46am
ty to tylko o tym wonszu myslisz igor :c
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 18 2013 12:58pm
Quote (Tardek_Salamon @ 18 Sep 2013 18:46)
ty to tylko o tym wonszu myslisz igor :c


Tylko go mam ze sobą w pracy. Za pająki się wezmę za parę dni.
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 18 2013 01:03pm
Quote (myr00n @ Sep 18 2013 08:58pm)
Tylko go mam ze sobą w pracy. Za pająki się wezmę za parę dni.


jak tam machalki sie trzymaja? :D
a muriny ode mnie zyja? xd
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 18 2013 01:15pm
Quote (Tardek_Salamon @ 18 Sep 2013 20:03)
jak tam machalki sie trzymaja? :D
a muriny ode mnie zyja? xd


1 zyje chyba tylko, nie wiem co z nimi bylo :<
Machalki spoko, bede pewnie dopuszczal za pare miesiecy :D
Tak czy siak, najladniejszy moj pampho to platyomma kupiona jako samiec za 30 zlotych. Piekna samiczka wyszla, ciemna z mocno wybarwionym ornamentem

This post was edited by myr00n on Sep 18 2013 01:16pm
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 18 2013 01:18pm
Quote (myr00n @ Sep 18 2013 09:15pm)
1 zyje chyba tylko, nie wiem co z nimi bylo :<
Machalki spoko, bede pewnie dopuszczal za pare miesiecy :D
Tak czy siak, najladniejszy moj pampho to platyomma kupiona jako samiec za 30 zlotych. Piekna samiczka wyszla, ciemna z mocno wybarwionym ornamentem


CO ZROBILES Z MOIMI MURINAMI CO KOPUW TO TY DOSTAC NIE CHCESZ???????
twoje kambridze u mnie zyjo caly czas :<
a o platyomma to wiem, juz zdazyles mi sie pochwalic :D chba nawet wysylales mi fotki podwozia xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1221222223224225268Next
Add Reply New Topic New Poll