Quote (myr00n @ Sep 18 2013 09:15pm)
1 zyje chyba tylko, nie wiem co z nimi bylo :<
Machalki spoko, bede pewnie dopuszczal za pare miesiecy

Tak czy siak, najladniejszy moj pampho to platyomma kupiona jako samiec za 30 zlotych. Piekna samiczka wyszla, ciemna z mocno wybarwionym ornamentem
CO ZROBILES Z MOIMI MURINAMI CO KOPUW TO TY DOSTAC NIE CHCESZ???????
twoje kambridze u mnie zyjo caly czas :<
a o platyomma to wiem, juz zdazyles mi sie pochwalic

chba nawet wysylales mi fotki podwozia xd