Quote (Sejko1711 @ Jul 1 2013 04:32pm)
ostatnio praktycznie przy każdym wybieganiu, na około 6-7 km zaczyna mnie boleć prawe ramie, taki ból elektryzujący w okolicy stawu, zastanawiam się czy może to być związane ze złą techniką biegu?
To co Ty, na rekach biegasz?
To nie jest normalny objaw, ja na Twoim miejscu poszedlbym do chirurga albo neurologa.
Ja mialem podobna historie z pachwina - ostry bol przy chodzeniu (podczas biegania nic nie czuje), po usg okazalo sie ze to tylko stary krwiak do usuniecia. Teraz czekam do wrzesnia na rezonans zeby jeszcze to sprawdzic

Nie mozna lekcewazyc takich bóli, wiec czym predzej do lekarza kolego