d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1220221222223224469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 30 2013 06:46am
Quote (Grigo @ 30 Jun 2013 14:35)
Co Ci się podoba w tej rasie? :D

U mnie dzisiaj ziąb straszny... do tego wieje jak cholera.



A to już mierzy puls itd?


No dopiero teraz dostrzeglem ze ten za 550zl nie ma opaski do mierzenia tętna, ale za 617zł na *** już jest garmin z opaską.
http://***.pl/garmin-forerunner-110-hr-meski-gw24m-fvat23-i3336870455.html
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 30 2013 06:48am
Quote (Grigo @ Jun 30 2013 01:35pm)
Co Ci się podoba w tej rasie? :D


Budowa/ charakter. Chce psa aktywnego, a nie jakiegoś takiego Yorka czy cuś :) To, że nie jest jakiś ogromny też jest plusem, ponieważ nie mam miejsca na psa który waży 40kg+ :)
Ogólnie bardzo mi przypadł do gustu :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2013 07:45am
Quote (b0b3k @ 30 Jun 2013 14:46)
No dopiero teraz dostrzeglem ze ten za 550zl nie ma opaski do mierzenia tętna, ale za 617zł na *** już jest garmin z opaską.
http://%2A%2A%2A.pl/garmin-forerunner-110-hr-meski-gw24m-fvat23-i3336870455.html


617 to dla mnie za dużo. Mam gps w telefonie, więc jak już bym miał kupić pulsometr to tylko taki do mierzenie pulsu, a takie pewnie za 100-200 dostanę :D
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 30 2013 03:59pm
Dzisiaj 2x zawody.
Rano 4400m cross (bieg śladem konia - po torze wyścigów konnych we Wro) - 16:30
Po południu 8km cross z podbiegami w Zgorzelcu (z garmina wyszło 6900m) - 27:47
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 30 2013 10:57pm
Quote (Bieniol @ 30 Jun 2013 14:30)
Ja właśnie jestem na etapie wybierania psiaka :) co z tego będzie jeszcze nie wiem, ale rasa która mam zamiar wybrać to Whippet http://pl.wikipedia.org/wiki/Whippet

Co to jest?
CO TO KURWA JEST??

Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 30 2013 11:15pm
Quote (KrulGregor @ Jul 1 2013 05:57am)
Co to jest?
CO TO KURWA JEST??


Pies jak widać, może być jeszcze suka...
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2013 11:52pm
Zimno, pochmurno i wilgotno, ale idę robić km
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jul 1 2013 09:32am
ostatnio praktycznie przy każdym wybieganiu, na około 6-7 km zaczyna mnie boleć prawe ramie, taki ból elektryzujący w okolicy stawu, zastanawiam się czy może to być związane ze złą techniką biegu?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 1 2013 09:35am
Quote (Sejko1711 @ 1 Jul 2013 17:32)
ostatnio praktycznie przy każdym wybieganiu, na około 6-7 km zaczyna mnie boleć prawe ramie, taki ból elektryzujący w okolicy stawu, zastanawiam się czy może to być związane ze złą techniką biegu?


Na twoim miejscu odwiedzilbym chirurga bo to raczej dziwny objaw.
Member
Posts: 15,763
Joined: Feb 28 2006
Gold: 112.87
Jul 1 2013 09:44am
Quote (Sejko1711 @ Jul 1 2013 04:32pm)
ostatnio praktycznie przy każdym wybieganiu, na około 6-7 km zaczyna mnie boleć prawe ramie, taki ból elektryzujący w okolicy stawu, zastanawiam się czy może to być związane ze złą techniką biegu?


To co Ty, na rekach biegasz?

To nie jest normalny objaw, ja na Twoim miejscu poszedlbym do chirurga albo neurologa.
Ja mialem podobna historie z pachwina - ostry bol przy chodzeniu (podczas biegania nic nie czuje), po usg okazalo sie ze to tylko stary krwiak do usuniecia. Teraz czekam do wrzesnia na rezonans zeby jeszcze to sprawdzic ^_^
Nie mozna lekcewazyc takich bóli, wiec czym predzej do lekarza kolego
Go Back To Polska Topic List
Prev1220221222223224469Next
Add Reply New Topic New Poll