d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1220221222223224268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jul 5 2013 06:42am
zajebisty nadal choruje na takiego strasznie :)
ja w przyszlym tyg dopuszczam modliszki jak sie uda po taniosci na forum beda :D

Quote (kipone @ 23 Jun 2013 14:35)
ten kwiatek to zamia dokładnie zamiokulkas zamiolistny całkiem fajny kwiatek mam takie 2 ;) modliszka też fajnie się prezentuje




zgadza sie :) jedyna roslina co w moim suchym i ciemnym mieszkanku moze przezyc :D

This post was edited by Keisper on Jul 5 2013 06:43am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Jul 5 2013 07:21am
e wszedłem do tematu bo myślałem, że chodzi o Terrorystykę ale jednak nie więc wychodze :<


a już miałem swoje doświadczenia z partyzantki opisywać
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Aug 22 2013 02:44am
irminia, którą miałem od L2 okazała się samcem :D nie ma ktoś samiczki w okolicach Sącza?
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 22 2013 02:48am
Quote (bushlick @ May 30 2013 09:06pm)
smithi mam niesex bo sie nie znam L5-7, vagansice L15 bankowo samica bo ma 7 lat, kedziory 9 i 10 tez nie wiem jakie.


angelo ma samca smithji ktory ma 15 lat i nie jest jeszcze dorosly wiec nie badz taki pewny XD
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 22 2013 02:52am

myr jest leniwy i nie chce mu sie zdjecia na dropboxa wrzucac i mi nakazal to dac tutaj :(
jego wonsz zaczyna zieleniec xd
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 22 2013 02:59am
wonsze są spoko ale robactwo do rozdeptania
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 29 2013 01:04pm
Moj ptasznik przez jakis czas troche nie jadl i nie zjadl kilku drewnojadow ktore mu zostaly w terrarium. Teraz to drewnojady przepoczwarzaja sie w dorosle osobniki - pajak je zje czy trzeba je usunac?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 29 2013 01:07pm
Quote (kuebk @ Aug 29 2013 09:04pm)
Moj ptasznik przez jakis czas troche nie jadl i nie zjadl kilku drewnojadow ktore mu zostaly w terrarium. Teraz to drewnojady przepoczwarzaja sie w dorosle osobniki - pajak je zje czy trzeba je usunac?


Ja zawsze usuwam jak nie zje czegokolwiek...
Ja bym usunął na Twoim miejscu. Chociaż z drugiej strony nie obawiałbym się zbytnio. Pająk to pająk, w razie zagrożenia ucieknie lub upierdoli drewnojada.

E: Mój smithi jak jest głodny to boje się otwierać faunarium :drool:

Ostatnio atakował pesnete.
Jutro mu dam sporą wyżerkę :drool: Kupie jakieś drewnojady lub szarańczę.

This post was edited by Last_Hope on Aug 29 2013 01:09pm
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Aug 29 2013 01:07pm
Quote (kuebk @ Aug 29 2013 09:04pm)
Moj ptasznik przez jakis czas troche nie jadl i nie zjadl kilku drewnojadow ktore mu zostaly w terrarium. Teraz to drewnojady przepoczwarzaja sie w dorosle osobniki - pajak je zje czy trzeba je usunac?


stary, jak wrzucasz szame to wyjmuj kilka godzin po tym jak nie zje :D
oczywko wyjmij, drewnojady są dosyć waleczne
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 29 2013 01:50pm
No pajak jest juz wielkosci dloni wiec raczej taki drewnojad nie powalczy z nim za wiele. :P
Jak sie nadazy okazja to go wyciagne.
Go Back To Polska Topic List
Prev1220221222223224268Next
Add Reply New Topic New Poll