Quote (kuebk @ Aug 29 2013 09:04pm)
Moj ptasznik przez jakis czas troche nie jadl i nie zjadl kilku drewnojadow ktore mu zostaly w terrarium. Teraz to drewnojady przepoczwarzaja sie w dorosle osobniki - pajak je zje czy trzeba je usunac?
Ja zawsze usuwam jak nie zje czegokolwiek...
Ja bym usunął na Twoim miejscu. Chociaż z drugiej strony nie obawiałbym się zbytnio. Pająk to pająk, w razie zagrożenia ucieknie lub upierdoli drewnojada.
E: Mój smithi jak jest głodny to boje się otwierać faunarium

Ostatnio atakował pesnete.
Jutro mu dam sporą wyżerkę

Kupie jakieś drewnojady lub szarańczę.
This post was edited by Last_Hope on Aug 29 2013 01:09pm