d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1219220221222223469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jun 29 2013 01:26pm
Quote (Latwiak @ Jun 29 2013 08:14pm)
Na treningach recznej robilismy cos takiego: http://stretching.republika.pl/cwiczenia/28.html tylko ze pod kolano kostke nogi rozciaganej wkladasz zgieta w kolanie druga i dociskasz ja do siebie


nie udawaj, ze jestes aktywny fizycznie, widzialem twoje zdjecie
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 29 2013 02:06pm
Dzisiaj nietypowo:
- rano 5km parkrun treningowo - bieg ciągły - 19:54
- wieczorem na dobry sen jeszcze jedna 5-ka po 5:30/km z małym wyjątkiem 4-ego kilometra (2:57)
Jutro start w zawodach - trzeba się wyspać.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 29 2013 02:10pm
w pt dostałem swój bidon powerad trochę tandeta tbh:D
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 29 2013 02:41pm
Quote (lexus1993 @ Jun 29 2013 08:23pm)
drabinianka ....


To masz tam fajne tereny pod bieganie :) u mnie kurde z tym ciężko :/ Kiedyś się można umówić na jakieś bieganie wzdłuż Wisłoka, no chyba że masz jakieś dobre trasy wytyczone to chętnie się przebiegnę:)

Quote
Dzisiaj nietypowo:
- rano 5km parkrun treningowo - bieg ciągły - 19:54
- wieczorem na dobry sen jeszcze jedna 5-ka po 5:30/km z małym wyjątkiem 4-ego kilometra (2:57)
Jutro start w zawodach - trzeba się wyspać.

Ładnie :) jaki dystans jutro ? Powodzenia !

This post was edited by Bieniol on Jun 29 2013 02:42pm
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Jun 29 2013 02:52pm
Jaki zegarek biegowy w okolicach 200-300zł byście polecili? dostanę coś z GPSem?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 30 2013 05:12am
Quote (Misiek132 @ 29 Jun 2013 22:52)
Jaki zegarek biegowy w okolicach 200-300zł byście polecili? dostanę coś z GPSem?


Z tym może być ciężko, może jakiś używany za 300zł da radę kupić, ale szczerze to nie wiem.


Ja dzisiaj około 12,5-13,xkm - gps zaczął świrować, biegło się przyjemnie, deszczyk od 4km towarzyszył mi prawie do końca biegu, biegałem dzisiaj trochę po lesie kabackim, strasznie dużo ludzi którzy momentami strasznie utrudniali. Zazdroszczę ludziom którzy biegają ze swoimi psami, chciałbym też mieć takiego psiaka. :D
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jun 30 2013 05:26am
Quote (b0b3k @ 30 Jun 2013 12:12)
Z tym może być ciężko, może jakiś używany za 300zł da radę kupić, ale szczerze to nie wiem.


Ja dzisiaj około 12,5-13,xkm - gps zaczął świrować, biegło się przyjemnie, deszczyk od 4km towarzyszył mi prawie do końca biegu, biegałem dzisiaj trochę po lesie kabackim, strasznie dużo ludzi którzy momentami strasznie utrudniali. Zazdroszczę ludziom którzy biegają ze swoimi psami, chciałbym też mieć takiego psiaka. :D


to kup syberiana huskyego :p
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 30 2013 06:30am
Quote (b0b3k @ Jun 30 2013 12:12pm)
Z tym może być ciężko, może jakiś używany za 300zł da radę kupić, ale szczerze to nie wiem.


Ja dzisiaj około 12,5-13,xkm - gps zaczął świrować, biegło się przyjemnie, deszczyk od 4km towarzyszył mi prawie do końca biegu, biegałem dzisiaj trochę po lesie kabackim, strasznie dużo ludzi którzy momentami strasznie utrudniali. Zazdroszczę ludziom którzy biegają ze swoimi psami, chciałbym też mieć takiego psiaka. :D


Ja właśnie jestem na etapie wybierania psiaka :) co z tego będzie jeszcze nie wiem, ale rasa która mam zamiar wybrać to Whippet http://pl.wikipedia.org/wiki/Whippet

Quote (Misiek132 @ Jun 29 2013 09:52pm)
Jaki zegarek biegowy w okolicach 200-300zł byście polecili? dostanę coś z GPSem?


Co do zegarków to też szukałem w takim przedziale cenowym ale bardzo ciężko coś dostać ;/
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 30 2013 06:34am
Za 550zł można kupić nowego GARMIN Forerunner 110 hr
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2013 06:35am
Quote (Bieniol @ 30 Jun 2013 14:30)
Ja właśnie jestem na etapie wybierania psiaka :) co z tego będzie jeszcze nie wiem, ale rasa która mam zamiar wybrać to Whippet http://pl.wikipedia.org/wiki/Whippet



Co do zegarków to też szukałem w takim przedziale cenowym ale bardzo ciężko coś dostać ;/


Co Ci się podoba w tej rasie? :D

U mnie dzisiaj ziąb straszny... do tego wieje jak cholera.

Quote (b0b3k @ 30 Jun 2013 14:34)
Za 550zł można kupić nowego GARMIN Forerunner 110 hr


A to już mierzy puls itd?

This post was edited by Grigo on Jun 30 2013 06:35am
Go Back To Polska Topic List
Prev1219220221222223469Next
Add Reply New Topic New Poll