d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1219220221222223268Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
May 30 2013 01:01pm
kurwa zostaly mi jeszcze 4 smithi, 1 vagansa i 2 kedziory. sprzedaubym komus, tanio.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 30 2013 01:02pm
Quote (DzonyPe @ May 30 2013 08:00pm)
dobrze ze nie kupiles. Nie ogarnalbys.


nie mierz innych swoja miara
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
May 30 2013 01:03pm
Quote (bushlick @ 30 May 2013 20:01)
kurwa zostaly mi jeszcze 4 smithi, 1 vagansa i 2 kedziory. sprzedaubym komus, tanio.


chętnie bym przejął po dobrej cenie, lecz wchuj jaraja mnie nadrzewne, nie wiem dlaczego ;p
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
May 30 2013 01:06pm
Quote (Prezes @ May 30 2013 09:03pm)
chętnie bym przejął po dobrej cenie, lecz wchuj jaraja mnie nadrzewne, nie wiem dlaczego ;p


smithi mam niesex bo sie nie znam L5-7, vagansice L15 bankowo samica bo ma 7 lat, kedziory 9 i 10 tez nie wiem jakie.

This post was edited by bushlick on May 30 2013 01:06pm
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
May 30 2013 01:17pm
Quote (Prezes @ 30 May 2013 20:57)
mam irminie około l7 i ma słabo ubarwiony odwłok :<


bo moze na samca wyrasta
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 30 2013 01:42pm
Quote (Prezes @ May 30 2013 08:50pm)
od czego najbardziej zależy moc ubarwienia pająka?


Geny
No i stadium w którym jest pająk.
Zaraz po wylince ma fajne barwy, potem trochę blaknie...
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jun 8 2013 03:43pm
położyłem modliszkę na kwiatku:


tak dla niej było to nienaturalne że z histeria wbiegła mi na rękę żeby tylko uciec :D


Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Jun 23 2013 06:33am
Zakupiłem sobie ostatnio H. herculesa i dostałem gratis B. vagans ^_^ Gdybym nie musiał odejść na chwilę od kompa, to miałbym też P. muticusa, ale ktoś mnie przebił.
A tutaj ciekawa aukcja, na którą natrafiłem przed chwilą http://al legro.pl/nhandu-chromatus-samica-3dc-l8-od-zeta-i3339012818.html :thumbsup:
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Jun 23 2013 06:35am
ten kwiatek to zamia dokładnie zamiokulkas zamiolistny całkiem fajny kwiatek mam takie 2 ;) modliszka też fajnie się prezentuje


e

Quote (Misiek132 @ 23 Jun 2013 14:33)
Zakupiłem sobie ostatnio H. herculesa i dostałem gratis B. vagans  ^_^  Gdybym nie musiał odejść na chwilę od kompa, to miałbym też P. muticusa, ale ktoś mnie przebił.
A tutaj ciekawa aukcja, na którą natrafiłem przed chwilą http://al/ legro.pl/nhandu-chromatus-samica-3dc-l8-od-zeta-i3339012818.html  :thumbsup:


eee lipa troche z chromatusem bo częśto wyłysieje im kawałek odwłoka i chujowo wygląda ;)

This post was edited by kipone on Jun 23 2013 06:37am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 5 2013 06:31am

Wkrotce zacznie sie wybarwiac chyba :<

This post was edited by myr00n on Jul 5 2013 06:33am
Go Back To Polska Topic List
Prev1219220221222223268Next
Add Reply New Topic New Poll