To chyba nie jest najgorszy zapach, jakim może dysponować człowiek.
Nie ale wymieszany z potem i piwskiem to już odstrasza, zresztą same pety, jak już człowiek tak przesiąknięty to tak samo jak spocony oblech
Ps. Ale niektórym kąkubiną może się spodobać
This post was edited by BrakNicku on Jun 27 2026 03:39am