d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1219220221
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 690
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 05:15am
Jeszcze nie jadłem śniadania :o


Ja zjadłem w sumie 2 plasterki pomidora, to było moje śniadanie. Bo tak, to standardowo kawka & szlug. No i szklanka wody też.

This post was edited by souptalk on Jun 27 2026 05:15am
Member
Posts: 13,399
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 27 2026 05:16am
Pasta z krewetek oliwki pomidorki cherry i pieczywo pelnoziarniste
Member
Posts: 690
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 05:16am
wrzuć zdjęcie śniadanka.
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 27 2026 05:20am
^kondes wrzuć zdjęcie śniadanka.


Dziś nie miałem zbytnio czasu na fotki B)
Member
Posts: 8,999
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 27 2026 05:24am
Dziś nie miałem zbytnio czasu na fotki B)


Szkoda, od 8 z kąkubentką i bombelkami czekaliśmy :(
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 27 2026 06:38am
Szkoda, od 8 z kąkubentką i bombelkami czekaliśmy :(


Bardzo nieciekawa sytuacja, ale musicie mi wybaczyć :angel:
Member
Posts: 690
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 06:39am
Bardzo nieciekawa sytuacja, ale musicie mi wybaczyć :angel:


Popraw się!
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 27 2026 07:02am
Popraw się!


Ja jestem bardzo poprawny B)
Member
Posts: 690
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 07:08am
Ja jestem bardzo poprawny B)


B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1219220221
Add Reply New Topic New Poll