d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1212223242582Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 1 2013 05:05am
wkurza mnie ze trzeba napierdalac tym mega gownianym supportem zeby odblokowac pierwszego shotguna :/
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Nov 1 2013 06:23am
Quote (cOr @ Nov 1 2013 12:05pm)
wkurza mnie ze trzeba napierdalac tym mega gownianym supportem zeby odblokowac pierwszego shotguna :/

jak nie ogarniasz airbursta to na pewno chujowy:D
Member
Posts: 1,829
Joined: Jul 7 2009
Gold: 1.00
Warn: 10%
Nov 1 2013 07:16am
fajnie sie gra snajperem w tej grze? czy w ogole wszyscy placz, ze "camper"?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Nov 1 2013 07:52am
Quote (Damas @ 1 Nov 2013 15:16)
fajnie sie gra snajperem w tej grze? czy w ogole wszyscy placz, ze "camper"?


Moim zdaniem fajnie, ale tylko na hardckorze zabija się jedną kulą.
Boże, nie da się grać w to. Po prostu nie da, co 5 minut CRASH gry i nic nie da się zrobić trzeba odpalać od nowa.
Member
Posts: 9,356
Joined: Mar 28 2006
Gold: 172.91
Nov 1 2013 08:09am
Z uwagi na mega lagi i crashe wziąłem się za Single player :D W BF3 nawet nie ruszyłem, a tutaj nawet fajny.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 1 2013 02:36pm
Pressing E on a dead body will swap to your defib and revive instantly.

when you press f5 and are on a boat u will get on a jet ski

Quote (j32 @ Nov 1 2013 10:09am)
Z uwagi na mega lagi i crashe wziąłem się za Single player :D W BF3 nawet nie ruszyłem, a tutaj nawet fajny.


w bf3 tylko raz przeszedlem dla achivmentow
tutaj za przejscie dostaje sie bronie
a takze mozna znalezc ukryte dog tagi
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 1 2013 03:22pm
gral ktos commanderem na tablecie? jak to sie w ogole odpala? ;d
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Nov 1 2013 03:36pm
Quote (cOr @ 1 Nov 2013 23:22)
gral ktos commanderem na tablecie? jak to sie w ogole odpala? ;d


Ja zaraz mam 10 to zobaczę.
Ogólnie w grze już miałem dzięki baretkom i 10k expa dostałem za coś tam.
Oczywiście reasumując nie dodało mi pkt za baretki. Ogólnie mi ich NIE DODAJE w ogóle.
Ta gra jest bardziej zbugowana od wszystkiego co znam.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 1 2013 03:38pm
Quote (Redel @ 1 Nov 2013 23:36)
Ja zaraz mam 10 to zobaczę.
Ogólnie w grze już miałem dzięki baretkom i 10k expa dostałem za coś tam.
Oczywiście reasumując nie dodało mi pkt za baretki. Ogólnie mi ich NIE DODAJE w ogóle.
Ta gra jest bardziej zbugowana od wszystkiego co znam.


ciezko sie ogolnie gra, co chwile crashe i dropy

ale nie wiem, nie chce jeczec ale cos nie jestem zbyt "amused" ta gra. pamietam trojka wbila mnie w fotel. tutaj cos jest nie tak
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Nov 1 2013 03:48pm
Sposób na te zawiechy to zmienić Full screen na to bez ramki i wtedy już nie trzeba restartować gry bo się nie wiesza :)
Tak, trójka była dużo lepsza imo.
Go Back To Polska Topic List
Prev1212223242582Next
Add Reply New Topic New Poll