Quote (Wykluczone @ Jul 24 2011 01:31am)
możesz podać jego staty styki
Jakiś tam athlon x2 2,6ghz , 2 gb ramu DDR3 1333mhz + jakas gowniana, zintegrowana karta, ale niedlugo kupię coś lepsiejszego.
Generalnie więcej mi do szczęścia nie potrzebne- Diablo 3 ładnie ruszy, więcej mi nie potrzeba.