d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1212223242583Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Jul 23 2011 05:30pm
Niedawno kupiłem sobie troche sprzętu kąputerowego:
Razer Imperator
Razer Lycosa
Razer Carcharias
i podkładka qpada

e-lans
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jul 23 2011 05:30pm
Quote (Wykluczone @ Jul 24 2011 01:30am)
Niedawno kupiłem sobie troche sprzętu kąputerowego:
Razer Imperator
Razer Lycosa
Razer Carcharias
i podkładka qpada

e-lans


A ja kupiłem sobie nowy kąputer.
Banned
Posts: 1,000
Joined: Jul 13 2011
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 23 2011 05:30pm
Quote (Fajczak @ Jul 24 2011 01:29am)
Powieś jej głowę na ścianie.


policja kazala mi przestac ja kopac i schowac ten nurz
dopuki nie skonczo dochodzenia
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jul 23 2011 05:31pm
Quote (Wombie @ Jul 24 2011 01:30am)
policja kazala mi przestac ja kopac i schowac ten nurz
dopuki nie skonczo dochodzenia


iw wyjąć jej palec z odbytu.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Jul 23 2011 05:31pm
Quote (Fajczak @ Jul 24 2011 01:30am)
A ja kupiłem sobie nowy kąputer.


możesz podać jego staty styki
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jul 23 2011 05:34pm
Quote (Wykluczone @ Jul 24 2011 01:31am)
możesz podać jego staty styki


Jakiś tam athlon x2 2,6ghz , 2 gb ramu DDR3 1333mhz + jakas gowniana, zintegrowana karta, ale niedlugo kupię coś lepsiejszego.
Generalnie więcej mi do szczęścia nie potrzebne- Diablo 3 ładnie ruszy, więcej mi nie potrzeba.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 23 2011 05:37pm
Quote (Fajczak @ Jul 24 2011 12:34am)
Jakiś tam athlon x2 2,6ghz , 2 gb ramu DDR3 1333mhz + jakas gowniana, zintegrowana karta, ale niedlugo kupię coś lepsiejszego.
Generalnie więcej mi do szczęścia nie potrzebne- Diablo 3 ładnie ruszy, więcej mi nie potrzeba.


Diablo trujka ruszy ci na guwnianej integrze? ;o
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jul 23 2011 05:38pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Jul 24 2011 01:37am)
Diablo trujka ruszy ci na guwnianej integrze? ;o


no przeciez pisze, że za niedługo (tj. w sierpniu) kupuję coś + jeszcze dorzuce sobei 2gb ramu.
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 23 2011 05:42pm
Quote (Prezes @ 17 May 2011 14:45)
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/47093/pwnd007.jpg

elo


;DDDDDDDDDDD ja pierdole nawet na jsp jest foto mojego ak47xhk ahah
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 23 2011 05:43pm
Quote (Prezes @ Jul 24 2011 12:42am)
;DDDDDDDDDDD ja pierdole nawet na jsp jest foto mojego ak47xhk ahah


lol moje maroko ma 2m wysokosci juz :DDD nie chcesz widziec jak wyglada, caly czas w szklarni :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1212223242583Next
Add Reply New Topic New Poll