d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev12122232425476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 09:26am
Quote (lszcz @ Jun 30 2010 03:17pm)
ale nie mam sojuszu :C


narazie sa tylko 3 osoby, a ten cały fatality sobie poszet :(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 10:21am
Quote (sonGokuSsj4 @ Jun 30 2010 05:26pm)
narazie sa tylko 3 osoby, a ten cały fatality sobie poszet :(


Po co sie zabieral za sojusz jak poszedl w cholere... Jak bedzie to musi dac prawka wszystkim. Ktos ma z nim kontakt? Moze jakis PM...

e/ Wyslalem mu PM...

This post was edited by Grigo on Jun 30 2010 10:24am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 10:50am
da sie zobaczyc liste czlonkow sojuszu? :DDDDDDDD
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 10:51am
Quote (lszcz @ Jun 30 2010 06:50pm)
da sie zobaczyc liste czlonkow sojuszu? :DDDDDDDD


Ktos przyjal podania, ale praw nie dal...
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 10:57am
Punkty: 2 (Miejsce 101 z 2.561)

dwa punkciory kurwa
>:O

Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 10:58am
1 (Miejsce 457 z 2.572)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 10:58am
1 (Miejsce 651 z 2.577)
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 10:59am
Zadania:
Rozbudowa kopalni metalu na poziomie 4
Rozbudowa kopalni kryształu na poziomie 2
Rozbudowa elektrowni słonecznej na poziomie 4
Nagroda: 150 jednostek metalu + 75 jednostek kryształu


dlaczego nie dostałem nagrody ? :angry:
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 11:00am
Quote (sonGokuSsj4 @ 30 Jun 2010 18:59)
Zadania:
Rozbudowa kopalni metalu na poziomie 4 
Rozbudowa kopalni kryształu na poziomie 2 
Rozbudowa elektrowni słonecznej na poziomie 4 
Nagroda: 150 jednostek metalu + 75 jednostek kryształu

dlaczego nie dostałem nagrody ? :angry:


a gdzie ty to znalazles? :o
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 11:01am
Quote (lszcz @ Jun 30 2010 05:00pm)
a gdzie ty to znalazles? :o


znak zapytania w kółeczku ponad przyciskiem "Podgląd"
Go Back To Polska Topic List
Prev12122232425476Next
Add Reply New Topic New Poll