d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1212223242543Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 11:34am
Quote (FaunBox @ 28 Dec 2009 19:31)
Ktoś oprócz czestera też był w planach dołączenia do głosowania?


@prezes
@poro
@pan_jezus
@hydraulik

Ale demokratycznie (tzn. 'NIE I CHUJ') zostało tak, jak zostało.
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:34am
Quote (YaYco @ Dec 28 2009 06:30pm)
jej latarnia juz dawno zgasla.


lol'd
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Dec 28 2009 11:34am
Przypominam tylko, ze to nie kto inny jak diz4ster wyszerlokowal dziewczyne maxi_krula na google grafika :angry:
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 11:35am
Quote (Azur3 @ 28 Dec 2009 19:34)
@prezes
@poro
@pan_jezus
@hydraulik

Ale demokratycznie (tzn. 'NIE I CHUJ') zostało tak, jak zostało.


Hydraulik to nie lucek? :wacko:
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Dec 28 2009 11:35am
Quote (Albarlex @ 28 Dec 2009 19:32)
Do kiedy trwa głosowanie?


przeczytaj pierwszy post tepaku, juz drugie pytanie zadajesz, na ktore jest odpowiedz na poczatku
Banned
Posts: 1,394
Joined: Dec 7 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:35am
Quote (jaco_lbn @ Dec 28 2009 06:33pm)
przeczytaj pierwszy post to sie dowiesz


thix, my fail juz doczytałem
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:35am
Quote (Rogal @ Dec 28 2009 06:33pm)
Bardzo prosze o nie spamowanie w tym temacie
chcecie sie bawic to sie bawcie ale jesli dalej bedziecie spamowac topic zostanie zamkniety


nie spamujemy tutaj, tylko debatujemy nad tym, kto powinien dostać macieya.

btw rogal na kogo zagłosowałeś? :(
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Dec 28 2009 11:35am
Quote (Stara_Lunara @ Dec 28 2009 06:34pm)
Przypominam tylko, ze to nie kto inny jak diz4ster wyszerlokowal dziewczyne maxi_krula na google grafika :angry:


teraz wyszerlokuj nam zdjecie Maxi Krola bo przegrywa :/
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:35am
Quote (Azur3 @ Dec 28 2009 07:34pm)
@prezes
@poro
@pan_jezus
@hydraulik

Ale demokratycznie (tzn. 'NIE I CHUJ') zostało tak, jak zostało.


hydraulik to przypadkiem nie jest lucek ? sorki ale takie sluchy mnie ostatnio doszly....
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:36am
Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 05:35pm)
przeczytaj pierwszy post tepaku, juz drugie pytanie zadajesz, na ktore jest odpowiedz na poczatku


Przepraszam, przeczytałem tylko dane osób z ankiety
Go Back To Polska Topic List
Prev1212223242543Next
Closed New Topic New Poll