Quote (Rogal @ Dec 28 2009 06:33pm)
Bardzo prosze o nie spamowanie w tym temacie
chcecie sie bawic to sie bawcie ale jesli dalej bedziecie spamowac topic zostanie zamkniety
nie spamujemy tutaj, tylko debatujemy nad tym, kto powinien dostać macieya.
btw rogal na kogo zagłosowałeś?
