d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev12122232425491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 12 2009 11:14am
Quote (arutsuru @ Sun, 12 Jul 2009, 18:48)
no wlasnie nie mam :D
przejebane strasznie


Dlaczego nie masz?
Member
Posts: 14,140
Joined: Nov 11 2006
Gold: 0.00
Jul 12 2009 11:15am
nie mam pojecia, dostalem 0.74$ od jakiegos typa za ktorystam post w temacie ale nie moge ogarnac co jest nie tak : = \
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 12 2009 11:52am
Mam już wszystko zainstalowane, czytam co i jak, ale teoria nic mi nie daje.Gdbyby ktoś miał jutro trochę czasu , będę wdzieczny za pomoc.Chodzi mi o jakies gry bez żadnej stawki, bo jak na razie nie włączałem żadnej gry, gdyż nn faili wśród innych playerów.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2009 01:05pm


Gram turniej na coinsy for fun ^_^
Calkiem niezle idzie.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2009 03:45pm
Sorry za double post..



:)
Member
Posts: 60,478
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 12 2009 03:52pm
SLABO WIDZE. : D
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 13 2009 05:16am
zagram a/i albo h/u o 20 forumowych monet
ponawiam


13 lipiec 2009 13:30:12 Received 20.00 (100.00 -> 120.00) from nalogowiec (200.00 -> 180.00)

moar. :Angry:

This post was edited by Accusation on Jul 13 2009 05:34am
Member
Posts: 4,462
Joined: Dec 18 2007
Gold: 169.00
Jul 13 2009 06:57am
Inne pokerroomy niż pokerstars nie są legalne na jsp?
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 13 2009 07:35am
Quote (Nsh @ Mon, 13 Jul 2009, 13:57)
Inne pokerroomy niż pokerstars nie są legalne na jsp?


moze i sa legalne ale wiekszosc osob gra na pokerstars
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 13 2009 08:11am
Quote (Nsh @ Mon, 13 Jul 2009, 14:57)
Inne pokerroomy niż pokerstars nie są legalne na jsp?


Na jsp sie gra tylko na pokerstars.

Quote (Accusation @ Mon, 13 Jul 2009, 13:16)
zagram a/i albo h/u o 20 forumowych monet
ponawiam


13 lipiec 2009 13:30:12 Received 20.00 (100.00 -> 120.00) from nalogowiec (200.00 -> 180.00)

moar. :Angry:


Ja zagram :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev12122232425491Next
Add Reply New Topic New Poll