d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1218219220221222469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 27 2013 03:54am
Quote (Xploosiv @ Jun 27 2013 11:52am)
arachno_m darmowe koszulki adidas

adidas? przecież to lipa...
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Jun 27 2013 05:42am
Quote (Bieniol @ Jun 15 2013 10:41am)
Moje dzisiejsze wybiegane. Miałem troszkę obaw czy dam rade zrobić taka rundkę bo ostatnio na długich wybieganiach kolka łapała dość mocna, ale okazało się że jest git :) Najlepsze wybieganie od bardzo dawna :) Pogoda również dopisała, chociaż Endomondo troszkę kłamie, bo nie było aż tak słonecznie :P
Pozdrawiam.

http://oi39.tinypic.com/2u4itc0.jpg


widze, że też jesteś z rzeszowa:D
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 27 2013 07:54am
Quote (lexus1993 @ Jun 27 2013 12:42pm)
widze, że  też jesteś z rzeszowa:D


No tak ;) Ty również ? można się kiedyś ustawić jak coś :)

Quote (arachno_m @ Jun 27 2013 10:50am)
@Bieniol - dobry trening na siłę :)

:) dzięki, fajne są te treningi na siłę biegową :) na drugi dzień czuję dobrze wykonaną pracę. Totalnie inne partie mięśni mnie bolą po takim treningu niż po zwykłym. Jutro mam zamiar porobić tempówki 5-6x 1km., zobaczę co z tego wyjdzie :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 27 2013 03:34pm
Powoli wracam do gry :)
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 28 2013 09:22am
Quote (Grigo @ Jun 27 2013 10:34pm)
Powoli wracam do gry :)


:) w lipcu może będziesz miał więcej czasu na bieganie :)

Ja dziś postanowiłem wybrać się na stadion Resovii popracować nad wytrzymałością tempową :) zrobiłem 6x 1km + rozbieganie i kilka przebieżek. Wyszło coś około 9.5km ale dokładnie nie wiem bo Endomondo się na mnie obraziło na 5.5km. Założenie miałem takie żeby każdy z tych 6km robić w mniej niż 4:30/km. Wyszło tak:
I - 4:35
II - 4:27
III - 4:15
IV - 4:13
V - 4:07
Vi - 4:11
Pewnie i tak trochę za szybko było ale nogi niosły :) następnym razem bardziej będę pilnował tempa, żeby każde okrążenie było w granicach właśnie 4:30. Jutro planuję jakieś wolne i dłuższe wybieganie, około 16km spokojnym tempem.
Pozdrawiam :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 28 2013 09:42am
Quote (Bieniol @ 28 Jun 2013 17:22)
:) w lipcu może będziesz miał więcej czasu na bieganie :)

Ja dziś postanowiłem wybrać się na stadion Resovii popracować nad wytrzymałością tempową :) zrobiłem 6x 1km + rozbieganie i kilka przebieżek. Wyszło coś około 9.5km ale dokładnie nie wiem bo Endomondo się na mnie obraziło na 5.5km. Założenie miałem takie żeby każdy z tych 6km robić w mniej niż 4:30/km. Wyszło tak:
I - 4:35
II - 4:27
III - 4:15
IV - 4:13
V - 4:07
Vi - 4:11
Pewnie i tak trochę za szybko było ale nogi niosły :) następnym razem bardziej będę pilnował tempa, żeby każde okrążenie było w granicach właśnie 4:30. Jutro planuję jakieś wolne i dłuższe wybieganie, około 16km spokojnym tempem.
Pozdrawiam :)


Tak, teraz mam sporo czasu :)
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Jun 29 2013 12:34pm
Quote (Bieniol @ Jun 28 2013 03:22pm)
:) w lipcu może będziesz miał więcej czasu na bieganie :)

Ja dziś postanowiłem wybrać się na stadion Resovii popracować nad wytrzymałością tempową :) zrobiłem 6x 1km + rozbieganie i kilka przebieżek. Wyszło coś około 9.5km ale dokładnie nie wiem bo Endomondo się na mnie obraziło na 5.5km. Założenie miałem takie żeby każdy z tych 6km robić w mniej niż 4:30/km. Wyszło tak:
I - 4:35
II - 4:27
III - 4:15
IV - 4:13
V - 4:07
Vi - 4:11
Pewnie i tak trochę za szybko było ale nogi niosły :) następnym razem bardziej będę pilnował tempa, żeby każde okrążenie było w granicach właśnie 4:30. Jutro planuję jakieś wolne i dłuższe wybieganie, około 16km spokojnym tempem.
Pozdrawiam :)

które osiedle?
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 29 2013 12:59pm
Quote (lexus1993 @ Jun 29 2013 07:34pm)
które osiedle?


1000- lecia, a Ty ?

Dziś długie wybieganie 16km w tempie ~6min/km na koniec miesiąca. Nogi troszkę ciężkie po wczorajszym mocniejszym treningu, ale fajnie się biegało. Pozdrawiam :)

This post was edited by Bieniol on Jun 29 2013 01:00pm
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Jun 29 2013 01:14pm
Quote (Bieniol @ Jun 26 2013 06:09pm)
http://stretching.republika.pl/cwiczenia/27.html
tak możesz spróbować, jeśli nie pomoże zbyt wiele to poszukaj w necie jest pełno tego.

Ja dziś 10km w tym 6x30s przebieżki, 5x podbiegi 100m. Oprócz tego jeszcze trening na siłę biegową, skipy, defilady itp.


Na treningach recznej robilismy cos takiego: http://stretching.republika.pl/cwiczenia/28.html tylko ze pod kolano kostke nogi rozciaganej wkladasz zgieta w kolanie druga i dociskasz ja do siebie
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Jun 29 2013 01:23pm
Quote (Bieniol @ Jun 29 2013 06:59pm)
1000- lecia, a Ty ?

Dziś długie wybieganie 16km w tempie ~6min/km na koniec miesiąca. Nogi troszkę ciężkie po wczorajszym mocniejszym treningu, ale fajnie się biegało. Pozdrawiam :)


drabinianka ....
Go Back To Polska Topic List
Prev1218219220221222469Next
Add Reply New Topic New Poll