Quote (Grigo @ Jun 27 2013 10:34pm)
Powoli wracam do gry


w lipcu może będziesz miał więcej czasu na bieganie

Ja dziś postanowiłem wybrać się na stadion Resovii popracować nad wytrzymałością tempową

zrobiłem 6x 1km + rozbieganie i kilka przebieżek. Wyszło coś około 9.5km ale dokładnie nie wiem bo Endomondo się na mnie obraziło na 5.5km. Założenie miałem takie żeby każdy z tych 6km robić w mniej niż 4:30/km. Wyszło tak:
I - 4:35
II - 4:27
III - 4:15
IV - 4:13
V - 4:07
Vi - 4:11
Pewnie i tak trochę za szybko było ale nogi niosły

następnym razem bardziej będę pilnował tempa, żeby każde okrążenie było w granicach właśnie 4:30. Jutro planuję jakieś wolne i dłuższe wybieganie, około 16km spokojnym tempem.
Pozdrawiam
