d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1218219220221222268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 29 2013 01:18pm
Quote (Last_Hope @ May 29 2013 08:16pm)
A co sądzicie o braniu Pajunów na ręce?

Nie ma takiej potrzeby aby stresować pajuna, ale mimo tego niektórzy tak robią.

Ja osobiście się boję... Nawet mojego Smithiego, który ma chyba z 4-5 DC.
Nie wiem czemu, tak szybko czasem zapieprza, i to mnie przeraża :D
A wiem, że smithi są wolne i spokojne z reguły


trzymalem swoje ptaszniki nawet na penisie. Nie mowiac juz o recach.
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
May 29 2013 01:23pm
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
May 30 2013 12:50pm
od czego najbardziej zależy moc ubarwienia pająka?
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
May 30 2013 12:55pm
Quote (Prezes @ May 30 2013 08:50pm)
od czego najbardziej zależy moc ubarwienia pająka?


od lvlu, im pozniejsza wylinka tym bardziej ubarwiony
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
May 30 2013 12:57pm
Quote (bushlick @ 30 May 2013 19:55)
od lvlu, im pozniejsza wylinka tym bardziej ubarwiony


mam irminie około l7 i ma słabo ubarwiony odwłok :<
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
May 30 2013 12:57pm
Quote (Prezes @ May 30 2013 08:57pm)
mam irminie około l7 i ma słabo ubarwiony odwłok :<


mi padla L11 irminka i byla zajebiscie zlota. tak kolo 8-9 juz fajne kolorki miala
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 30 2013 12:58pm
Quote (Prezes @ 30 May 2013 19:50)
od czego najbardziej zależy moc ubarwienia pająka?


Geny :)
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 30 2013 12:59pm
chcialem kupic sobie kiedys gekona ale zobaczylem czym to guwno trzeba karmic i dalem sobie spokuj
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
May 30 2013 12:59pm
[*] :(



ta je ładnie ubarwiona :drool:

This post was edited by Prezes on May 30 2013 01:00pm
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 30 2013 01:00pm
Quote (TardekTJK @ May 30 2013 07:59pm)
chcialem kupic sobie kiedys gekona ale zobaczylem czym to guwno trzeba karmic i dalem sobie spokuj


dobrze ze nie kupiles. Nie ogarnalbys.
Go Back To Polska Topic List
Prev1218219220221222268Next
Add Reply New Topic New Poll