d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1218219220221222376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Jan 31 2010 04:41pm
Quote (Cultus @ Jan 31 2010 10:32pm)
..panie, co Pan, a MORBIDZI, a MASTER, a POSSESED, a ATHEIST, a TERORIZER to co, też syf i gnój?


Morbidzi OK
Master nie znam
Possessed OK
Atheist 2/10
Terorizer nie znam

Europejski death metal forevahh !

Quote (Xasthur @ Jan 30 2010 07:55pm)
Podaj swoje ulubione kapele DM, bo aż jestem ciekaw.


Entombed, Dismember, Unleashed, Gorefest, Pestilence, Asphyx, Napalm Death, Bolt Thrower, Tribulation, Dead Congregation, Teitanblood, z nowszych Maim, Facebreaker, Repugnant etc

Quote (czester666 @ Jan 31 2010 10:32pm)
Gdyby jednak ktoś (jakiś fanatyk)  nadal twierdził że death metal > deathcore  to proszę o argumenty :)


wypierdalaj

Quote (Cultus @ Jan 31 2010 10:44pm)
Reszty nie znam/za mało nagrali by ich wymieniać pośród najlepszych.


może nie najlepsze ale te, które mi robią sto razy bardziej niż jakakolwiek kapela z USA

This post was edited by Khold on Jan 31 2010 04:46pm
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Jan 31 2010 04:44pm
Quote (Khold @ 31 Jan 2010 23:41)
Entombed, Dismember, Unleashed, Gorefest, Pestilence, Asphyx, Napalm Death, Bolt Thrower, Tribulation, Dead Congregation, Teitanblood, z nowszych Maim, Facebreaker, Repugnant etc


ENTOMBED kocham, DISMEMBER chujowe, UNLEASHED kocham dwójkę, Gorefest niezłe, Pestilence nie lubię, Asphyx zajebisty właściwie w całości, ND nie przepedam, BT uwielbiam ostatni album, pozostałych nie lubię. Reszty nie znam/za mało nagrali by ich wymieniać pośród najlepszych.


Quote (Khold @ 31 Jan 2010 23:41)
Atheist 2/10


Dla mnie oni są mocno zajebiści, nie wiem czego u nich można nie lubić.

This post was edited by Cultus on Jan 31 2010 04:54pm
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 31 2010 05:01pm
no widzicie , zero argumentów
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Jan 31 2010 05:02pm
Quote (czester666 @ 1 Feb 2010 00:01)
no widzicie , zero argumentów


no ale człowieku - a ty niby jakie masz argumenty na poparcie tezy ze dc > dm, hmm? Wymyslasz jakies z dupy rownania, oczekujesz zeby ktos podawal jakies wyimaginowane "argumenty", a tak naprawdę wszystkich chuj to boli.

Nikt ci nie zakazuje słuchać tych melodyjnych popierdółek, ale licz się z tym, że ktoś może srać na takie tanie efekciarstwo.

This post was edited by Cultus on Jan 31 2010 05:05pm
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
Jan 31 2010 05:03pm
Quote (czester666 @ 1 Feb 2010 00:01)
no widzicie , zero argumentów


myślę, że po prostu każdy ma tu na ciebie wyjebane, czesterze :lol:

Quote (Cultus @ 1 Feb 2010 00:02)
no ale człowieku - a ty niby jakie masz argumenty na poparcie tezy ze dc > dm, hmm? Wymyslasz jakies z dupy rownania, oczekujesz zeby ktos podawal jakies wyimaginowane "argumenty", a tak naprawdę wszystkich chuj to boli.


this :lol:

This post was edited by gzeslaf on Jan 31 2010 05:03pm
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 31 2010 05:06pm
chyba tak :( ehhh

nie da się was nawrócić :P



trudno

no ale człowieku - a ty niby jakie masz argumenty na poparcie tezy ze dc > dm, hmm? Wymyslasz jakies z dupy rownania, oczekujesz zeby ktos podawal jakies wyimaginowane "argumenty", a tak naprawdę wszystkich chuj to boli.

Nikt ci nie zakazuje słuchać tych melodyjnych popierdółek, ale licz się z tym, że ktoś może srać na takie tanie efekciarstwo.


Melodyjnych ? w który miejscu ? gdybyś włączył tamten kawałek Slain by the serpent to byś tak nie mówił


This post was edited by czester666 on Jan 31 2010 05:07pm
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Jan 31 2010 05:08pm
Quote (czester666 @ Jan 31 2010 11:01pm)
no widzicie , zero argumentów


nie mam co robić tylko tłumaczyć się jakiemuś emo tardowi że death metal jest lepszy niż jakieś nowomodne gówno na forum o diablo dwa pan zniszczenia

Argument czestera:

Quote (czester666 @ Jan 31 2010 11:06pm)
Melodyjnych ? w który  miejscu ?  gdybyś włączył tamten kawałek  Slain by the serpent to byś tak nie mówił


:lol:

This post was edited by Khold on Jan 31 2010 05:12pm
Member
Posts: 3,285
Joined: Dec 28 2009
Gold: 12.67
Jan 31 2010 05:10pm
gorgoroth/dimmu borgir/kreator/slayers/slipknot/behemoth
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Jan 31 2010 05:11pm
muzyka, ktorej ja slucham jest najlepsza i argumentuje to niezbitym argumentem, ktorym jest gust.
e: chuj, ze maslo maslane w srodku zdania, ale to argumentuje argumentem jakim jest "widzimisie", kurwa mac.

This post was edited by SilentSpamer on Jan 31 2010 05:12pm
Member
Posts: 3,285
Joined: Dec 28 2009
Gold: 12.67
Jan 31 2010 05:12pm
Quote (gzeslaf @ Jan 31 2010 11:27pm)
http://www.youtube.com/watch?v=TWn4RAyYGpY
ożywiam temat


dimmu borgir jest zajebisty
Go Back To Polska Topic List
Prev1218219220221222376Next
Add Reply New Topic New Poll