Quote (Grigo @ 25 Jun 2013 12:09)
to po co biegasz jak Ci się nie chce

tak juz mam, czasem robie to na sile, ale kocham zmeczenie potreningowe, jak juz wezme prysnic, siade na szamy, kocham to uczucie ze zrobilem co do mnie nalezalo i teraz juz moge odpoczywac do nastepnego dnia
/zawsze sobie powtarzam 'trzeba robic swoje' i nakurwiam dalej
This post was edited by SimSimSalabim on Jun 25 2013 05:37am