d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1217218219220221469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 25 2013 05:09am
Quote (SimSimSalabim @ 25 Jun 2013 12:27)
wlasnie przebieglem ~11-12km, pomimo dzisiejszych dobrych warunkow (nie ma skwaru, slonko skryte za chmurkami+mily wietrzyk) bieglo mi sie sredniawo : ( czasem tak mi sie nie chce, ze najchetniej wsiadlbym w taxe i wrocil do domu...


to po co biegasz jak Ci się nie chce :wacko:
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 25 2013 05:37am
Quote (Grigo @ 25 Jun 2013 12:09)
to po co biegasz jak Ci się nie chce  :wacko:


tak juz mam, czasem robie to na sile, ale kocham zmeczenie potreningowe, jak juz wezme prysnic, siade na szamy, kocham to uczucie ze zrobilem co do mnie nalezalo i teraz juz moge odpoczywac do nastepnego dnia

/zawsze sobie powtarzam 'trzeba robic swoje' i nakurwiam dalej

This post was edited by SimSimSalabim on Jun 25 2013 05:37am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 25 2013 02:54pm
Dzisiaj 9,5km w deszczową pogodę, coś cudownego. :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 25 2013 03:08pm
Quote (b0b3k @ 25 Jun 2013 22:54)
Dzisiaj 9,5km w deszczową pogodę, coś cudownego. :D


Mnie dzisiaj buty schną :D
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 25 2013 03:28pm
20km dzisiaj. Do godzinie zrobiło się już paskudnie.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 25 2013 03:37pm
Byłem dziś w sklepie z akcesoriami do telefonów i gość mówił, że jedynie mógłby mi nałożyć na tył taki silikonowy element, a z przodu obłożyć specjalną folią, że to by trochę zabezpieczyło przed wilgocią... sama folia 10 zł + pewnie kiepsko to będzie wyglądało na co dzień, zwłaszcza jak się powietrze dostanie pod tę folię... pozostają prezerwatywy.
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 26 2013 05:35am
Jak dobrze rozciągnąć tylną uda? między tyłkiem a zgięciem z kolanem? Trochę przesadziłem.

This post was edited by KrulGregor on Jun 26 2013 05:35am
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 26 2013 10:09am
Quote (KrulGregor @ Jun 26 2013 12:35pm)
Jak dobrze rozciągnąć tylną uda? między tyłkiem a zgięciem z kolanem? Trochę przesadziłem.


http://stretching.republika.pl/cwiczenia/27.html
tak możesz spróbować, jeśli nie pomoże zbyt wiele to poszukaj w necie jest pełno tego.

Ja dziś 10km w tym 6x30s przebieżki, 5x podbiegi 100m. Oprócz tego jeszcze trening na siłę biegową, skipy, defilady itp.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 27 2013 03:50am
@Bieniol - dobry trening na siłę :)
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jun 27 2013 03:52am
arachno_m darmowe koszulki adidas
Go Back To Polska Topic List
Prev1217218219220221469Next
Add Reply New Topic New Poll