A co sądzicie o braniu Pajunów na ręce?
Nie ma takiej potrzeby aby stresować pajuna, ale mimo tego niektórzy tak robią.
Ja osobiście się boję... Nawet mojego Smithiego, który ma chyba z 4-5 DC.
Nie wiem czemu, tak szybko czasem zapieprza, i to mnie przeraża

A wiem, że smithi są wolne i spokojne
z reguły