d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1217218219220221268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 6 2013 04:02pm
Quote (myr00n @ May 6 2013 10:55pm)
@Keisper - najs :D

Moja największa metka wcina pierwszy posiłek po wylince:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/931272_617555741605835_1875697783_n.jpg


jebalbym
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 9 2013 10:21am
Moja większa samica T. stirmi [*]
Dość długo nie jadła, myślałem, że to może zbliżająca się wylinka. Z czasem jednak słabła i słabła, ostatnio przybierała już pozycję "death curl". Dzisiaj niestety zgon, powodu niestety nie udało mi się dopatrzeć, a dbałem o nią wyjątkowo dobrze. :<

This post was edited by myr00n on May 9 2013 10:22am
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
May 9 2013 01:55pm
Quote (myr00n @ 6 May 2013 23:55)
@Keisper - najs :D

Moja największa metka wcina pierwszy posiłek po wylince:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/931272_617555741605835_1875697783_n.jpg


pikna
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
May 10 2013 07:38am
A mi nhadu L3 padło :(
Modliszki wylinialy jedna jest teraz prawie 2 razy wieksza od drugiej wiec pewnie samica :)
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
May 10 2013 08:58am
Quote (Keisper @ 10 May 2013 15:38)
A mi nhadu L3 padło :(
Modliszki wylinialy jedna jest teraz prawie 2 razy wieksza od drugiej wiec pewnie samica :)


muszę obczaić te modliszki czy to drogi biznes bo fajne nawet ;)
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
May 10 2013 09:12am
Quote (kipone @ 10 May 2013 16:58)
muszę obczaić te modliszki czy to drogi biznes bo fajne nawet ;)


tanie i daje dużo frajdy przy obserwacji
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
May 10 2013 10:39am
Quote (Keisper @ 10 May 2013 17:12)
tanie i daje dużo frajdy przy obserwacji


zaraz sobie zobaczę chyba, że masz jakiś namiar co można poczytać o nich?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 22 2013 03:46pm
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
May 29 2013 01:13pm
Quote (kipone @ 10 May 2013 18:39)
zaraz sobie zobaczę chyba, że masz jakiś namiar co można poczytać o nich?


nie :)





ale model mr00n ide zrobie zdjecie modliszce bo urosla sporo zaraz wrzuce
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 29 2013 01:16pm
A co sądzicie o braniu Pajunów na ręce?

Nie ma takiej potrzeby aby stresować pajuna, ale mimo tego niektórzy tak robią.

Ja osobiście się boję... Nawet mojego Smithiego, który ma chyba z 4-5 DC.
Nie wiem czemu, tak szybko czasem zapieprza, i to mnie przeraża :D
A wiem, że smithi są wolne i spokojne z reguły
Go Back To Polska Topic List
Prev1217218219220221268Next
Add Reply New Topic New Poll