Quote (mambol @ 30 Jan 2010 20:31)
http://www.youtube.com/watch?v=IJkMrl4AG8w

Tyle świetnych utworów Deicide i wrzucasz jeden z najgorszych?
Deicide skończyło się po Serpents of the Light.
Ktoś, kto to twierdzi inaczej, ma wypaczone spojrzenie na death metal.
Quote (Khold @ 30 Jan 2010 20:57)
Deicide skonczył się na Legion. Tak mam wypaczone spojrzenie na death metal
O ile potrafię zrozumieć, że Seprents of the Light nie każdej wydze się podoba, to temu, który pisze, że również Once Upon the Cross jest słaby nie popuszczę.
Poza tym i tak nie jest najgorzej - nie twierdzisz, że nowe albumy są fajne.
Quote (Khold @ 30 Jan 2010 20:57)
ja nie lubie Deicide, tylko Legion ma momenty, płyt po 2000 roku w ogóle nie znam. Uważam też Amerykański DM za totalny chłam
Podaj swoje ulubione kapele DM, bo aż jestem ciekaw.
This post was edited by Xasthur on Jan 30 2010 02:14pm