d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1216217218219220469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 23 2013 02:56pm
Ostatni raz w środę biegałem i źle mi z tym.Jakoś wyjebany się czuję w ostatnich dniach i ciężko mi się zebrać.Jutro planuję kilka minut zrobić na rozruch, może się uda.
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 23 2013 05:32pm
Quote (KrulGregor @ 20 Jun 2013 18:16)
ooo, nawet nie wiedziałem ;o
moze bym sie wybral

e:

Code
Opłaty za pakiet startowy Nocnego Wrocław Półmaratonu 2013

I termin - do 22.04.2013 r., gdzie opłaty za pakiet startowy wyglądają następująco:
dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska – 40 zł
dla zawodników z innych województw – 50 zł

II termin - od 23.04.2013 r. do 15.06.2013 r. – 60 zł


xDDDDDDDDDDDDDDD jednak nie


http://news.money.pl/artykul/nocny;polmaraton;we;wroclawiu;sa;pierwsze;konsekwencje,165,0,1332389.html

full of win :thumbsup:
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jun 24 2013 11:28am
Quote (KrulGregor @ 24 Jun 2013 01:32)


ziomek pobiegl, niezla beka byla podobno ;)
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
Jun 24 2013 12:04pm
biegam bo musze, o
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 24 2013 12:57pm
Quote (Pakos @ 24 Jun 2013 19:28)
ziomek pobiegl, niezla beka byla podobno ;)


no na pewno :D


Dzisiaj wreszcie złapałem świetny rytm, zrobiłbym spory dystans w niezłym tempie, ale byłem daleko na zadupiu i zaczęło lać. Byłoby ok, ale bałem się o telefon, bo miałem w kieszeni spodenek...
i tu pytanko, są jakieś pokrowce, etui, żeby włożyć w to taki telefon i schować do kieszeni? Żeby to było wodoodporne, ale dało się przez to używać fona. Nie chcę z ***, może się jutro przejdę do marketu, tam na pasażu mają takie stoiska z telefonami, pierdołami, może dostanę
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 24 2013 06:26pm
Quote (Pakos @ Jun 24 2013 07:28pm)
ziomek pobiegl, niezla beka byla podobno ;)

Rozpoczęliśmy bieg ze znajomymi w I trójce biegaczy:
https://vimeo.com/68997560
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 25 2013 03:50am
Quote (Grigo @ 24 Jun 2013 20:57)
no na pewno :D


Dzisiaj wreszcie złapałem świetny rytm, zrobiłbym spory dystans w niezłym tempie, ale byłem daleko na zadupiu i zaczęło lać. Byłoby ok, ale bałem się o telefon, bo miałem w kieszeni spodenek...
i tu pytanko, są jakieś pokrowce, etui, żeby włożyć w to taki telefon i schować do kieszeni? Żeby to było wodoodporne, ale dało się przez to używać fona. Nie chcę z ***, może się jutro przejdę do marketu, tam na pasażu mają takie stoiska z telefonami, pierdołami, może dostanę


Ja jak biegałem w zimę i śnieg opór padał to chowałem telefon do siateczki :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 25 2013 04:14am
Quote (b0b3k @ 25 Jun 2013 11:50)
Ja jak biegałem w zimę i śnieg opór padał to chowałem telefon do siateczki :D


W zimę miałem ubranko, że telefon był bezpieczny, ale teraz biegam w koszulce i spodenkach cienkich, wczoraj biegłem z 30 minut w deszczu, wręcz ulewie. Calutki mokry byłem i bałem się o telefon, dlatego muszę sobie coś kupić, bo nie będę w worku nosił :D
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 25 2013 04:27am
wlasnie przebieglem ~11-12km, pomimo dzisiejszych dobrych warunkow (nie ma skwaru, slonko skryte za chmurkami+mily wietrzyk) bieglo mi sie sredniawo : ( czasem tak mi sie nie chce, ze najchetniej wsiadlbym w taxe i wrocil do domu...
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Jun 25 2013 04:45am
Quote (Grigo @ Jun 24 2013 06:57pm)
no na pewno :D


Dzisiaj wreszcie złapałem świetny rytm, zrobiłbym spory dystans w niezłym tempie, ale byłem daleko na zadupiu i zaczęło lać. Byłoby ok, ale bałem się o telefon, bo miałem w kieszeni spodenek...
i tu pytanko, są jakieś pokrowce, etui, żeby włożyć w to taki telefon i schować do kieszeni? Żeby to było wodoodporne, ale dało się przez to używać fona. Nie chcę z ***, może się jutro przejdę do marketu, tam na pasażu mają takie stoiska z telefonami, pierdołami, może dostanę


Wsadź w prezerwatywę i po sprawie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1216217218219220469Next
Add Reply New Topic New Poll