Quote (Pakos @ 24 Jun 2013 19:28)
ziomek pobiegl, niezla beka byla podobno

no na pewno

Dzisiaj wreszcie złapałem świetny rytm, zrobiłbym spory dystans w niezłym tempie, ale byłem daleko na zadupiu i zaczęło lać. Byłoby ok, ale bałem się o telefon, bo miałem w kieszeni spodenek...
i tu pytanko, są jakieś pokrowce, etui, żeby włożyć w to taki telefon i schować do kieszeni? Żeby to było wodoodporne, ale dało się przez to używać fona. Nie chcę z ***, może się jutro przejdę do marketu, tam na pasażu mają takie stoiska z telefonami, pierdołami, może dostanę