d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1216217218219220268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Apr 20 2013 02:03pm

Pająk za stówkę.

This post was edited by myr00n on Apr 20 2013 02:04pm
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Apr 20 2013 02:16pm
piękna dama :)
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Apr 20 2013 02:36pm
ja miałem E. Murinus ale padł ;<
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Apr 23 2013 12:33pm
Elo
Szukam stałego dostawcy świerszczy możecie jakiegoś polecić?
Kumpel chce kupić/wymienić pająki najlepiej kolorowe samiczki czy któryś z was posiada jakieś ?
Kumpel chce kupić brodacza po jakiejś fajnej cenie!
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Apr 23 2013 02:03pm
Quote (toldi @ 23 Apr 2013 19:33)
Elo
Szukam stałego dostawcy świerszczy możecie jakiegoś polecić?
Kumpel chce kupić/wymienić pająki najlepiej kolorowe samiczki czy któryś z was posiada jakieś ?
Kumpel chce kupić brodacza po jakiejś fajnej cenie!


fabryke owadow zgoogluj co do punktu 1. , rewelacyjna obsluge klienta maja, paczki przychodza blyskawicznie, a samych owadow jest wiecej niz zamawiasz.
Zamawialem w zimie, to w cene przesylki za 15 zlotych dostalem w kurwe bonusow w postaci karmowki, a sama paczka byla pancerna i wyposazona w az 4 heatpacki. Kontakt tez rewelacyjny, no i nawet mozesz zamowic "smakowe" drewnojady zeby moc sobie je zjesc :D
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Apr 28 2013 03:25am
dwie Hierodula membranacea trafiły do mnie L4/5 i jestem w nich zakochany :wub:

This post was edited by Keisper on Apr 28 2013 03:25am
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Apr 29 2013 02:05pm
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
May 2 2013 06:36am
The More Complete Chondro
by Greg Maxwell czy ktoś ma te książkę ? Jak tak to byłbym wdzięczny za pmkę :(
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 2 2013 06:38am
kupilem sobie wensza
oto muj wonsz

a oto ja

xDDDDDDDD
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 6 2013 03:55pm
@Keisper - najs :D

Moja największa metka wcina pierwszy posiłek po wylince:

Go Back To Polska Topic List
Prev1216217218219220268Next
Add Reply New Topic New Poll