Quote (b0b3k @ Jun 23 2013 08:15pm)
Dzisiaj w sumie 24km. 7km miałem do cOra, później z nim 7 z kawałkiem i później ponad 8 powrót do domu.

Ładnie

Ja dziś brałem udział w V Biegu Sokoła na 10km. Nie udało się osiągnąć zakładanego czasu ( poniżej 50m ), ale było blisko. Czas jaki miałem wg. nieoficjalnych jeszcze wyników to 50m:20s. Wydaję mi się, że było szybciej troszkę. Był to mój pierwszy bieg

myślę, że całkiem nie najgorszy wynik. Bieg organizacyjnie bardzo słaby, brak numerów i chipów dla wielu osób. Trasa oznakowana tylko częściowo, miało być co 1km a tak nie było. Sam bieg fajny, cały czas w mocnym deszczu i tak samo mocnym wietrze. Trasa asfalt/las, w lesie dość grząsko

Może gdyby warunki były troszkę lepsze to bym zszedł poniżej 50m. Wiem, że jest co poprawiać i na tym się teraz będę starał skupić
