d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1215216217218219469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 23 2013 01:22pm
Quote (b0b3k @ 23 Jun 2013 21:15)
Dzisiaj w sumie 24km. 7km miałem do cOra, później z nim 7 z kawałkiem i później ponad 8 powrót do domu. :)


przyznam ze jeszcze z 15 min po biegu cieklo ze mnie jak z psa. rozwazalem nawet drugi prysznic zaraz po pierwszym :D
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 23 2013 01:29pm
Quote (b0b3k @ Jun 23 2013 08:15pm)
Dzisiaj w sumie 24km. 7km miałem do cOra, później z nim 7 z kawałkiem i później ponad 8 powrót do domu. :)


Ładnie :) Ja dziś brałem udział w V Biegu Sokoła na 10km. Nie udało się osiągnąć zakładanego czasu ( poniżej 50m ), ale było blisko. Czas jaki miałem wg. nieoficjalnych jeszcze wyników to 50m:20s. Wydaję mi się, że było szybciej troszkę. Był to mój pierwszy bieg :) myślę, że całkiem nie najgorszy wynik. Bieg organizacyjnie bardzo słaby, brak numerów i chipów dla wielu osób. Trasa oznakowana tylko częściowo, miało być co 1km a tak nie było. Sam bieg fajny, cały czas w mocnym deszczu i tak samo mocnym wietrze. Trasa asfalt/las, w lesie dość grząsko :) Może gdyby warunki były troszkę lepsze to bym zszedł poniżej 50m. Wiem, że jest co poprawiać i na tym się teraz będę starał skupić :)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 23 2013 01:33pm
Quote (Bieniol @ 23 Jun 2013 21:29)
Ładnie :) Ja dziś brałem udział w V Biegu Sokoła na 10km. Nie udało się osiągnąć zakładanego czasu ( poniżej 50m ), ale było blisko. Czas jaki miałem wg. nieoficjalnych jeszcze wyników to 50m:20s. Wydaję mi się, że było szybciej troszkę. Był to mój pierwszy bieg :) myślę, że całkiem nie najgorszy wynik. Bieg organizacyjnie bardzo słaby, brak numerów i chipów dla wielu osób. Trasa oznakowana tylko częściowo, miało być co 1km a tak nie było. Sam bieg fajny, cały czas w mocnym deszczu i tak samo mocnym wietrze. Trasa asfalt/las, w lesie dość grząsko :) Może gdyby warunki były troszkę lepsze to bym zszedł poniżej 50m. Wiem, że jest co poprawiać i na tym się teraz będę starał skupić :)


Szacun, biegać w takich warunkach to masakra, na pewno byłaby życiówka i czas taki jak chciałeś osiągnąć gdyby były sprzyjające warunki. :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 23 2013 01:36pm
Quote (Bieniol @ 23 Jun 2013 21:29)
Ładnie :) Ja dziś brałem udział w V Biegu Sokoła na 10km. Nie udało się osiągnąć zakładanego czasu ( poniżej 50m ), ale było blisko. Czas jaki miałem wg. nieoficjalnych jeszcze wyników to 50m:20s. Wydaję mi się, że było szybciej troszkę. Był to mój pierwszy bieg :) myślę, że całkiem nie najgorszy wynik. Bieg organizacyjnie bardzo słaby, brak numerów i chipów dla wielu osób. Trasa oznakowana tylko częściowo, miało być co 1km a tak nie było. Sam bieg fajny, cały czas w mocnym deszczu i tak samo mocnym wietrze. Trasa asfalt/las, w lesie dość grząsko :) Może gdyby warunki były troszkę lepsze to bym zszedł poniżej 50m. Wiem, że jest co poprawiać i na tym się teraz będę starał skupić :)


Dobrze, że warunki CI pokrzyżowały plany, teraz masz więcej motywacji :P
graty oczyfko!
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 23 2013 01:42pm
Quote (b0b3k @ Jun 23 2013 08:33pm)
Szacun, biegać w takich warunkach to masakra, na pewno byłaby życiówka i czas taki jak chciałeś osiągnąć gdyby były sprzyjające warunki. :)


Życiówka i tak pobita ;) wcześniej było 52m:19s. więc prawie 2 minuty lepiej :)

Quote (Grigo @ Jun 23 2013 08:36pm)
Dobrze, że warunki CI pokrzyżowały plany, teraz masz więcej motywacji :P
graty oczyfko!


heh :) no to raczej, motywacja jest żeby kręcić coraz lepsze czasy :)

z ciekawostek, to jeszcze takie medale dawal ( z dzisiejszą datą :)i :

i prawie wygrałem sokowirówkę:P 1 numer przede mną zgarnął :P

This post was edited by Bieniol on Jun 23 2013 01:59pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 23 2013 01:56pm
Ktoś tu kiedyś pisał o bieganiu 2 razy dziennie?
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 23 2013 01:57pm
wlasnie ide jebnac sobie jakis lekki wieczorny trening, godzinka biegania spokojnym tempem po niezlej wyzerce na imieniniach@babcia : )
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 23 2013 02:03pm
Quote (Grigo @ 23 Jun 2013 21:56)
Ktoś tu kiedyś pisał o bieganiu 2 razy dziennie?


a po cholere? biegąc raz dziennie można stawy rozpieprzyc.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 23 2013 02:04pm
Quote (KrulGregor @ 23 Jun 2013 22:03)
a po cholere? biegąc raz dziennie można stawy rozpieprzyc.


Tak mi się przypomniało, ktoś tu kiedyś o to pytał albo i stosował.
Ja teraz biegam codziennie, ale krókie dystanse i w tempie rekreacyjnym.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 23 2013 02:32pm
Quote (Grigo @ 23 Jun 2013 22:04)
Tak mi się przypomniało, ktoś tu kiedyś o to pytał albo i stosował.
Ja teraz biegam codziennie, ale krókie dystanse i w tempie rekreacyjnym.


Ja w okresie zimowym, jak nie miałem pracy biegałem rano z dyszkę i później wieczorem też 10-15km, ale w sumie trzeba dać ciału się trochę zregenerować, moim zdaniem raz dziennie wystarczy.
Go Back To Polska Topic List
Prev1215216217218219469Next
Add Reply New Topic New Poll