d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1214215216217218268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 6 2013 09:04am
Quote (Harmala @ 6 Mar 2013 16:03)
uspokój się xd

to tym bardziej samczor by się przydał


No i raczej to jest samiec, ale nie mam po prostu pewnosci jeszcze :)
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Mar 14 2013 03:19am
Quote (myr00n @ Mar 6 2013 04:04pm)
No i raczej to jest samiec, ale nie mam po prostu pewnosci jeszcze :)


dawaj podwozie
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 14 2013 04:59am
baulfouri po 80 zł L5 sa a ja mam slaby miesiac ;(
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Mar 14 2013 05:04am
Quote (Keisper @ Mar 14 2013 11:59am)
baulfouri po 80 zł L5 sa a ja mam slaby miesiac ;(


kilka dni temu podsylalem myrowi tę ofertę xdd
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 14 2013 03:24pm
chyba wezmę z 3 sztuki i zapoluje an samice :)
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 25 2013 07:25am
Widzieliście ile cudów na sprzedaż w spider shop ? Czekam na wypłate :D
goliaty sie w jeden wieczór rozeszły po 280 zł l3 O.o
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 25 2013 07:30am
Quote (Keisper @ 25 Mar 2013 14:25)
Widzieliście ile cudów na sprzedaż w spider shop ? Czekam na wypłate :D
goliaty sie w jeden wieczór rozeszły po 280 zł l3 O.o


No blondi chorą cenę mają atm, bo mało kto rozmnożył. Prawie nie ma na rynku.
Mi sie spodobały Chilobrachysy z oferty angelo, ladne pajaki, a po 20 ziko.
Member
Posts: 4,347
Joined: Aug 7 2010
Gold: 1,956.00
Mar 25 2013 10:31am
Quote (Av3R @ Aug 5 2010 05:23pm)
Miałem Geniculate L12-13 nie pamietam (Ptasznik Białokolankowy) lecz jak mi uciekła z terrarium to po kilku dniachi wyszla z pod fotela :O, niezauważająca jej nadepnąłem ja troche.. po kilku dniach umzyła :(
http://www.petbugs.com/caresheets/gallery/A-geniculata.jpg


to samiec mam takiego :P
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 25 2013 02:01pm
Quote (myr00n @ 25 Mar 2013 15:30)
No blondi chorą cenę mają atm, bo mało kto rozmnożył. Prawie nie ma na rynku.
Mi sie spodobały Chilobrachysy z oferty angelo, ladne pajaki, a po 20 ziko.


A mi jego Pachistopelma rufonigrum
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 28 2013 10:12am


Gościu streamuje codziennie po kilka godzin na żywo co się dzieje w środku. Fajny projekt.
Go Back To Polska Topic List
Prev1214215216217218268Next
Add Reply New Topic New Poll