d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1214215216
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 24 2026 06:02am
U mnie standard, zamiast kawki ze względu na pogodę do picia energetyk zimny z Polskiej lodówki

^kondes co dzisiaj?


Też jestem ciekaw, ^kondes gdzie zdjęcie od mistrza śniadań?


Dziś nie było czasu niestety na pełen rytuał B)
Member
Posts: 243
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 06:04am
Dziś nie było czasu niestety na pełen rytuał B)


Dzień stracony normalnie.
Member
Posts: 13,267
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 24 2026 06:06am
Dzień stracony normalnie.


Biorac pod uwage ilosc rozczarowanych osob to nawet kilka dni :cry:
Member
Posts: 243
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 06:07am
Biorac pod uwage ilosc rozczarowanych osob to nawet kilka dni :cry:


Słyszałeś ? Jutro widzę fotkę ze śniadania!!1
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 24 2026 07:12am
Słyszałeś ^kondes? Jutro widzę fotkę ze śniadania!!1


Koniecznie, inaczej będę zgłaszał zamknięcie tematu
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 24 2026 07:49am
Dzień stracony normalnie.


Biorac pod uwage ilosc rozczarowanych osob to nawet kilka dni :cry:


Koniecznie, inaczej będę zgłaszał zamknięcie tematu


Dobra dobra B)
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 24 2026 03:38pm
Dobra dobra B)


Czyli jutro możemy spodziewać się wspaniałych zdjęć wspaniałych śniadań drogi kolego
Go Back To Polska Topic List
Prev1214215216
Add Reply New Topic New Poll