Quote (Grigo @ Jun 21 2013 07:25pm)
świetna pogoda, ale jak biegać, jeździć na rowerku to tylko po lesie

No ja dziś jednak odpuściłem, muchy zdychają w powietrzu

strasznie duszno, czekam aż jebnie jakiś deszcz

jutro z rana idę biegać:)
e: szkoda, że jak koło swojego miejsca zamieszkania nie mam lasków itp. ale może coś ogarnę

może rowerem będę dojeżdżał kilka/kilkanaście km. żeby w lasku pobiegać.
This post was edited by Bieniol on Jun 21 2013 01:10pm