d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1213214215216217469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 21 2013 08:27am
Quote (KrulGregor @ Jun 21 2013 02:37pm)
Dzisiaj nie jest tak źle, ale wczoraj będąc w bierdonce po napój kupiłem dodatkwo wagon chusteczek, żeby kasy nie zachlapać :D


Może u Ciebie nie ma tragedii :) ale u mnie w Rzeszowie 34 stopnie w cieniu;/ w pracy myślałem, że spłonę :)duszno okropnie.

Quote
Ja dziś jeszcze an rower wyskoczę :D

:) ale to chyba wieczorkiem :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 21 2013 08:37am
Quote (Bieniol @ 21 Jun 2013 16:27)
Może u Ciebie nie ma tragedii :) ale u mnie w Rzeszowie 34 stopnie w cieniu;/ w pracy myślałem, że spłonę :)duszno okropnie.


:) ale to chyba wieczorkiem :)


Po 17 idę :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 21 2013 12:25pm
świetna pogoda, ale jak biegać, jeździć na rowerku to tylko po lesie :D
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 21 2013 01:08pm
Quote (Grigo @ Jun 21 2013 07:25pm)
świetna pogoda, ale jak biegać, jeździć na rowerku to tylko po lesie :D


No ja dziś jednak odpuściłem, muchy zdychają w powietrzu :) strasznie duszno, czekam aż jebnie jakiś deszcz :) jutro z rana idę biegać:)
e: szkoda, że jak koło swojego miejsca zamieszkania nie mam lasków itp. ale może coś ogarnę :) może rowerem będę dojeżdżał kilka/kilkanaście km. żeby w lasku pobiegać.

This post was edited by Bieniol on Jun 21 2013 01:10pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 21 2013 01:18pm
Quote (Bieniol @ 21 Jun 2013 21:08)
No ja dziś jednak odpuściłem, muchy zdychają w powietrzu :) strasznie duszno, czekam aż jebnie jakiś deszcz :) jutro z rana idę biegać:)
e: szkoda, że jak koło swojego miejsca zamieszkania nie mam lasków itp. ale może coś ogarnę :) może rowerem będę dojeżdżał kilka/kilkanaście km. żeby w lasku pobiegać.


no u mnie to jakiś super bór nie jest ;D ale fakt faktem trochę tej zieleni jest i można pobiegać w cieniu
Member
Posts: 5,881
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Jun 21 2013 01:39pm
Quote (Bieniol @ Jun 21 2013 07:08pm)
No ja dziś jednak odpuściłem, muchy zdychają w powietrzu :) strasznie duszno, czekam aż jebnie jakiś deszcz :) jutro z rana idę biegać:)
e: szkoda, że jak koło swojego miejsca zamieszkania nie mam lasków itp. ale może coś ogarnę :) może rowerem będę dojeżdżał kilka/kilkanaście km. żeby w lasku pobiegać.


gdzie po Rzeszowie biegasz?
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 21 2013 02:25pm
Quote (adko @ Jun 21 2013 08:39pm)
gdzie po Rzeszowie biegasz?


W sumie to różnie, jeśli jakiś trening tak do 10km to biegam u siebie na osiedlu, ewentualnie lecę na Resovie na bieżnie. Jeśli jakieś długie wybieganie to coś kombinuję, ostatnio biegłem 20km to wyszło dookoła Rzeszowa :)tez z Rzeszowa jesteś ? :)
E: Osiedle 1000-lecia jak coś :)

This post was edited by Bieniol on Jun 21 2013 02:31pm
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jun 22 2013 10:50am
deszcz trochę popadał i od razu inne bieganie mimo 28 stopniowej temperatury
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 22 2013 10:55am
Quote (Sejko1711 @ 22 Jun 2013 18:50)
deszcz trochę popadał i od razu inne bieganie mimo 28 stopniowej temperatury


jak byłem rano to jeszcze było x godzin przed deszczem, więc upał jak w ciągu ostatnich dni :D
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jun 22 2013 11:00am
Quote (Grigo @ 22 Jun 2013 18:55)
jak byłem rano to jeszcze było x godzin przed deszczem, więc upał jak w ciągu ostatnich dni :D


trzeba było poczekać :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1213214215216217469Next
Add Reply New Topic New Poll