Quote (SilentSpamer @ 23 Jan 2010 11:59)
i co z tego, ze melodyjna? MDM > DM, heh.
...Moim kurwa zdaniem - pewnie jestes typem spierdolenca, ktory zaraz sie na mnie rzuci za to stwierdzenie, co nie?
Jak ci sie nie podoba, to nie sluchaj, ja jebie.
e: przesadzilem, wybacz.
jestem typem spierdoleńca, który uważa, ze wszytko jest lepsze od melodyjnego metalu, disco polo, Maryli Rodowicz i polskiego rocka.
This post was edited by Cultus on Jan 23 2010 09:44am