d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1212213214215216469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Jun 20 2013 03:25pm
Nie zauwazylem, ze mialem ustawione wedrowanie, zamiast biegania i nie dodalo mi do rywalizacji 20 km.. :unsure:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 20 2013 03:37pm
Quote (radioslav @ 20 Jun 2013 23:25)
Nie zauwazylem, ze mialem ustawione wedrowanie, zamiast biegania i nie dodalo mi do rywalizacji 20 km..  :unsure:


jak zmienisz w treningu na bieganie to powinno doliczyć, edytuj ten trening
Member
Posts: 1,617
Joined: Jun 20 2013
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 20 2013 03:39pm
Bieganie dla ciot
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Jun 20 2013 11:24pm
Quote (Grigo @ 20 Jun 2013 23:37)
jak zmienisz w treningu na bieganie to powinno doliczyć, edytuj ten trening


dziala ; p
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jun 21 2013 02:32am
Quote (myl0rd @ Jun 20 2013 07:18pm)
Polećcie mi jakieś wygodne i dobrze grające słuchaweczki, z góry dzięki.


coś BT Ja mam creative wp-350 bodaj, sluchawki bluetooth do biegania naj naj najlepsze.

W ogole do kazdej aktywnosci fizycznej najlepsze
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 21 2013 04:48am
Biegłem przez łąkę i dosłownie nie było czym oddychać, jakby tam tlenu nie było.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 21 2013 05:14am
Quote (blejdowy @ 21 Jun 2013 10:32)
coś BT Ja mam creative wp-350 bodaj, sluchawki bluetooth do biegania naj naj najlepsze.

W ogole do kazdej aktywnosci fizycznej najlepsze


Ja mam jakieś zwykłe philipsa i jestem jak najbardziej zadowolony, wiadomo że nie muszą jakoś super wygłuszać bo muszę być czujny co się dzieje do okoła mnie. :)

Dzisiaij chyba w końcu te interwały porobie, bo przymierzam się do nich od dłuższego czasu.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 21 2013 07:36am
Quote (Grigo @ Jun 21 2013 11:48am)
Biegłem przez łąkę i dosłownie nie było czym oddychać, jakby tam tlenu nie było.


Nice :) ja miałem iść po pracy ale odpuszczę sobie, pali niemiłosiernie :) wieczorem może pójdę trochę pobiegać, albo jutro z rana.
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 21 2013 07:37am
Quote (Bieniol @ 21 Jun 2013 15:36)
Nice :) ja miałem iść po pracy ale odpuszczę sobie, pali niemiłosiernie :) wieczorem może pójdę trochę pobiegać, albo jutro z rana.


Dzisiaj nie jest tak źle, ale wczoraj będąc w bierdonce po napój kupiłem dodatkwo wagon chusteczek, żeby kasy nie zachlapać :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 21 2013 08:03am
Quote (Bieniol @ 21 Jun 2013 15:36)
Nice :) ja miałem iść po pracy ale odpuszczę sobie, pali niemiłosiernie :) wieczorem może pójdę trochę pobiegać, albo jutro z rana.


Ja dziś jeszcze an rower wyskoczę :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1212213214215216469Next
Add Reply New Topic New Poll