Quote (Prezes @ Mar 6 2013 11:35am)
wczoraj wyjalem moja irminie coby sobie polazila i wbiegla mi na ramie chcialem ja zebrac i zajebala bombe na panele podlogowe, to normalne?

nie wiem czy sie mu nic nie stalo ; o
ja miałem podobnie z podrostkiem jakiejś poe, nie pamiętam co to było.
wyjalem go do pakowania i po ręce przebiegł mi na plecy, a jak zajmowałem delikatnie koszulkę(sam byłem w domu więc nikt by mi nie pomógł) żeby zdjąć to razem z nim to ten idiota skoczył z jakichś 1.5m na podłogę i zaczął biegać xd
nic mu nie było więc z irminią też powinno być ok