Quote (Cultus @ 23 Jan 2010 11:48)
melodyjna i kiczowata pseudoekstrema.
i co z tego, ze melodyjna? MDM > DM, heh.
...Moim kurwa zdaniem - pewnie jestes typem spierdolenca, ktory zaraz sie na mnie rzuci za to stwierdzenie, co nie?
Jak ci sie nie podoba, to nie sluchaj, ja jebie.
e: przesadzilem, wybacz.
This post was edited by SilentSpamer on Jan 23 2010 05:10am