nie po bożemu to po pierwsze a poza tym jest to obleśne dwóch facetów w jednym łóżku :angry:
Trzeba poprosić naszego drogiego kolega
o założenie wątku z Twoją metamorfozą drogi kolego.
Wydaje mi się, że jest znacznie większa niż ta u naszego drogiego kolega Fafnirek
