d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1211212213214215469Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 20 2013 10:16am
Quote (arachno_m @ 20 Jun 2013 11:52)
Dzisiaj kończę 4-dniowe wybieganie po górach.
Target na sobotę - Wrocław półmaraton. Spróbujemy zaatakować 1:25.


ooo, nawet nie wiedziałem ;o
moze bym sie wybral

e:

Code
Opłaty za pakiet startowy Nocnego Wrocław Półmaratonu 2013

I termin - do 22.04.2013 r., gdzie opłaty za pakiet startowy wyglądają następująco:
dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska – 40 zł
dla zawodników z innych województw – 50 zł

II termin - od 23.04.2013 r. do 15.06.2013 r. – 60 zł


xDDDDDDDDDDDDDDD jednak nie

This post was edited by KrulGregor on Jun 20 2013 10:18am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 20 2013 10:18am
Quote (TardekTJK @ 20 Jun 2013 18:12)
Jak dostaniesz udaru to zamawiam twoją nerkę.


Starałem się nie przebywać na otwartym słońcu, biegałem między drzewami, w lesie. Ale i tak zaduch, że ja pierdolę. Zrobiłem kilka km, siadłem na kamieniu i aż mi się niemalże ciurkiem lało ze mnie. Jakbym głowę wyciągnął spod prysznica.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jun 20 2013 10:19am
Quote (Grigo @ Jun 20 2013 05:18pm)
Starałem się nie przebywać na otwartym słońcu, biegałem między drzewami, w lesie. Ale i tak zaduch, że ja pierdolę. Zrobiłem kilka km, siadłem na kamieniu i aż mi się niemalże ciurkiem lało ze mnie. Jakbym głowę wyciągnął spod prysznica.


Ale na wszelki wypadek możesz sporządzić notkę do kogo ma nerka trafić I ŻEBY CIĘ KURWA JAKO WARZYWO NIE TRZYMALI PRZY ŻYCIU BO JA JUŻ NA SYLWKA CHCĘ SIĘ NAKURWIĆ CO
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Jun 20 2013 10:26am
A mi się odechciało biegać, bo wolę poruchać...
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jun 20 2013 11:22am
przed chwilą wróciłem z przebieżki i wymiękam przy tym upale i powietrzu, ledwo co 6,5 km
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 20 2013 12:18pm
Polećcie mi jakieś wygodne i dobrze grające słuchaweczki, z góry dzięki.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 20 2013 12:20pm
Quote (myl0rd @ 20 Jun 2013 20:18)
Polećcie mi jakieś wygodne i dobrze grające słuchaweczki, z góry dzięki.


Sennheiser PMX685i
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 20 2013 12:59pm
Quote (cOr @ 20 Jun 2013 19:20)
Sennheiser PMX685i


fajne są, tylko chciałbym oprócz biegania używać ich na siłowni
przy leżeniu na ławce mogłoby być niewygodnie

ktoś ma/miał może sennheisery MX 685?
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 20 2013 01:00pm
Quote (myl0rd @ 20 Jun 2013 20:59)
fajne są, tylko chciałbym oprócz biegania używać ich na siłowni
przy leżeniu na ławce mogłoby być niewygodnie

ktoś ma/miał może sennheisery MX 685?


Soundmagic PL30

lekkie, pelne zausznki, klips do ubrania i dobrze grają.

This post was edited by KrulGregor on Jun 20 2013 01:07pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 20 2013 01:16pm
Quote (myl0rd @ 20 Jun 2013 20:59)
fajne są, tylko chciałbym oprócz biegania używać ich na siłowni
przy leżeniu na ławce mogłoby być niewygodnie

ktoś ma/miał może sennheisery MX 685?


do lezenia na 100% nie beda sie nadawaly, wystarczy lekki nacisk na ten pałąk z tylu i juz sie mocno ruszaja. Ale przy biegu nawet nie drgną :)

mx niestety nie widzialem nawet, wiem tylko ze sa takie same jak pmx, tylko bez pałąka
Go Back To Polska Topic List
Prev1211212213214215469Next
Add Reply New Topic New Poll