d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1211212213214215268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Mar 2 2013 02:29pm
jeżeli chodzi o te całe podziały to one są w chuj umowne ani w żaden sposób niepotwierdzone
poza tym balfouri uchodzi za podziemnego, ale on jest jak fimbriatus, jak ma mało podłoża to zajebie pojemnik pajęczyną xd
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 2 2013 02:47pm
zbozowka wyliniala juz ma z metr i 10-20cm :)

i 2x Lampropelma violaceopes L5 na aukcji charytatywnej na terrarium pl wygralem :) 25 zł sztuka

This post was edited by Keisper on Mar 2 2013 02:55pm
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 2 2013 03:21pm
Quote (Keisper @ 2 Mar 2013 22:47)
zbozowka wyliniala juz ma z metr i 10-20cm :)

i 2x Lampropelma violaceopes L5 na aukcji charytatywnej na terrarium pl wygralem :) 25 zł sztuka


a moze zabke sobie sprawie :D


Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Mar 2 2013 03:23pm
ładna chyba
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 3 2013 05:45am
myr00n jak zielony ? Ty tam masz jakas maszyne do robienia wilgotnosci ? Wez po takim czasie opowiedz ile % utrzymujesz i jak tam Ci to dziala.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 3 2013 06:37am
Quote (Keisper @ 3 Mar 2013 12:45)
myr00n  jak zielony ? Ty tam masz jakas maszyne do robienia wilgotnosci ? Wez po takim czasie opowiedz ile % utrzymujesz i jak tam Ci to dziala.


A trzyma się, rośnie szybko w przeciwieństwie do mojego zboża, która rośnie, ale jest strasznie krótka.
Generalnie staram sie trzymac kolo 70%, jeszcze mam zraszanie reczne, bo w gady-gady polecieli w chuja i mimo telefonow i maili nie chce mi chyba sprzedac (nie dostaje odpowiedzi) apropos systemu zraszajacego.
Generalnie 2 razy dziennie zraszam, raz jak wracam z uczelni, raz przed pojsciem spac (wtedy ~80% wilgotnosci)
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Mar 3 2013 06:39am
MASZ DLA MNIE REDBULLE? XD
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 3 2013 06:47am
Quote (Harmala @ 3 Mar 2013 13:39)
MASZ DLA MNIE REDBULLE? XD


Za ciezkie byly same buteleczki, bo wszystko w szkle skurwysynswto. Obkupilem sie wieloma rzeczami, a nie chcialem placic za doplate do wagi bagazu :<
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Mar 3 2013 06:50am
:(
no trudno :cry:
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 5 2013 04:38pm
a o zraszanie z automatu chcialem sie dowiedziec :)

samiczke wyseksowalem wczoraj :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1211212213214215268Next
Add Reply New Topic New Poll