Quote (Keisper @ 3 Mar 2013 12:45)
myr00n jak zielony ? Ty tam masz jakas maszyne do robienia wilgotnosci ? Wez po takim czasie opowiedz ile % utrzymujesz i jak tam Ci to dziala.
A trzyma się, rośnie szybko w przeciwieństwie do mojego zboża, która rośnie, ale jest strasznie krótka.
Generalnie staram sie trzymac kolo 70%, jeszcze mam zraszanie reczne, bo w gady-gady polecieli w chuja i mimo telefonow i maili nie chce mi chyba sprzedac (nie dostaje odpowiedzi) apropos systemu zraszajacego.
Generalnie 2 razy dziennie zraszam, raz jak wracam z uczelni, raz przed pojsciem spac (wtedy ~80% wilgotnosci)