Quote (czester666 @ 18 Jan 2010 23:38)
http://www.youtube.com/watch?v=bA15EFYaBqc
Kurwa kocham wszystko w tym zespole :D a ten kawałek to już poezja :] Jak dla mnie to niszczy wszystko inne w gatunku i nie tylko :P
Idealne połączenie pewnych stylów + wygląd członków zespołu <3 Na kolana :]
Nie wybijają sie niczym ponad gówniany poziom setek identycznych zespołów. Wypierdalaj z tym.