d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1209210211212213469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jun 18 2013 08:50am
Quote (Cynicfm @ Jun 18 2013 03:47pm)
Ukradli ci iphone 5?


ipod
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Jun 18 2013 08:51am
Quote (LoQ @ Jun 18 2013 04:50pm)
ipod


A sorry, źle przeczytałem.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 18 2013 08:52am
Quote (LoQ @ Jun 18 2013 01:09pm)
Pierwszy raz od dwóch lat idę dzisiaj biegać w ramach cardio. Jakieś chałupnicze metody na mierzemie dystansu? Nie mam smartfona.


Wejdź sobie na jakąś stronkę gdzie można wyznaczać trasę online. I tam sobie sprawdź trasę, którą masz zamiar przebiec. Poda Ci ile to jest km :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 18 2013 02:29pm
przyszedl mi dzis bidon z powerada ;] dobra darmowka nie jest zla
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jun 18 2013 02:32pm
Quote (cOr @ 18 Jun 2013 22:29)
przyszedl mi dzis bidon z powerada ;] dobra darmowka nie jest zla


wlasnie, specjalnie kupilem ostatnio dwie szztuki, musze to ogarnac jutro ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 18 2013 02:34pm
Quote (cOr @ 18 Jun 2013 22:29)
przyszedl mi dzis bidon z powerada ;] dobra darmowka nie jest zla


J dalej czekam, już zapomniałem o tym nawet.

PS. Jutro wreszcie zaczynam regularne bieganie, yay!
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jun 18 2013 02:40pm
Quote (Grigo @ 18 Jun 2013 22:34)
J dalej czekam, już zapomniałem o tym nawet.

PS. Jutro wreszcie zaczynam regularne bieganie, yay!


no jak pisza ze maxs 45 dni to nie dziwota zes zapomnial, troche dlugo ;s
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 18 2013 04:12pm
Quote (Pakos @ 18 Jun 2013 22:40)
no jak pisza ze maxs 45 dni to nie dziwota zes zapomnial, troche dlugo ;s


Szkoda że zapominałem o tej akcji z bidonami, bo czasami po bieganiu kupowałem powerady ale wyrzucałem :D

Dzisiejszy bieg, ~10km w tempie 4:31min/km, generalnie źle mi się biegło jakoś 1,5h przed biegiem zjadłem bardzo ostrą chińszczyznę, bolał mnie brzucho.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 19 2013 02:29am
tak jak wczoraj nie dalem rady przebiec 10metrow przez bol w kolanie, tak dzisiaj zrobilem jakies 12km
zajebiscie happy jestem : )
moze ktoregos razu skusze sie o jakis polmaraton...
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jun 19 2013 02:57am
Quote (SimSimSalabim @ 19 Jun 2013 10:29)
tak jak wczoraj nie dalem rady przebiec 10metrow przez bol w kolanie, tak dzisiaj zrobilem jakies 12km
zajebiscie happy jestem : )
moze ktoregos razu skusze sie o jakis polmaraton...


That escalated quickly.jpg
Go Back To Polska Topic List
Prev1209210211212213469Next
Add Reply New Topic New Poll