d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1202122232482Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 31 2013 02:20am
Lipa. Już ze trzy razy gra mi się zawiesiła tak, że nie szło nic zrobić. Trzeba było wyłączyć i włączyć grę.
Są sporę bugi z killcamem czasami się jakby klatkuje i różne kolory "strzelają".
Ogólnie sporo patchy jeszcze przed nami ^^
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 31 2013 02:47am
pogralem troszke i niestety gra jest bardziej podobna do bf3 niz sie poczatkowo spodziewalem
np pojazdy typu boogy sa po prostu kopiuj wklej

ale i tak gra sie dobrze :)
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 31 2013 03:04am
Quote (cOr @ 31 Oct 2013 10:47)
pogralem troszke i niestety gra jest bardziej podobna do bf3 niz sie poczatkowo spodziewalem
np pojazdy typu boogy sa po prostu kopiuj wklej

ale i tak gra sie dobrze :)


Gra jest bardzo podoba.
Podoba mi się gra sniperem :O <3
Member
Posts: 9,356
Joined: Mar 28 2006
Gold: 172.91
Oct 31 2013 07:13am
Dostałem klucz, ściągam mam tylko do was pytanie - czy dostaliście jakiś "dodatkowy klucz" do tej chińskiej nawałnicy? bo w ofercie aukcji mam niby gratis, ale dostałem 1 klucz do bf4?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 31 2013 02:26pm
Będziesz miał dostępne do pobrania gdy się pojawi.

Dlaczego nie ma trybu HARDCKORE? -_-
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 31 2013 03:59pm
czy mi sie wydaje czy gra nie dodaje do kolejki? i tylko pokazuje ze jest pelen serwer
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 31 2013 04:01pm
Quote (Redel @ Oct 31 2013 04:26pm)
Będziesz miał dostępne do pobrania gdy się pojawi.

Dlaczego nie ma trybu HARDCKORE? -_-


jest
musisz po nazwach szukac :D

Quote (cOr @ Oct 31 2013 05:59pm)
czy mi sie wydaje czy gra nie dodaje do kolejki? i tylko pokazuje ze jest pelen serwer


myslalem ze wczoraj juz to dodali
widze ze znou nie dziala ;/

This post was edited by Patryk1991 on Oct 31 2013 04:03pm
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 31 2013 04:14pm
Jeden serwer w europie był z hardckorem.
Ale ten nowy tryb S&D jest tragiczny, szkoda gadać.
Co jakieś 30 minut gry gra się crashuje i trzeba ją restartować.
Na tej mapie z linią kolejową podczas jazdy czołgiem nie ma dźwięku.
MILIARD PATCHY PRZED NAMI.
Member
Posts: 9,356
Joined: Mar 28 2006
Gold: 172.91
Nov 1 2013 12:06am
Znacie może adresy jakichś polskich serwerów? Bo za cholerę nie mogę wygooglować. Na razie znalazłem jedynie GryOnline i PTT Klan. Byłbym wdzięczny za pomoc.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 1 2013 04:46am
Quote (j32 @ Nov 1 2013 07:06am)
Znacie może adresy jakichś polskich serwerów? Bo za cholerę nie mogę wygooglować. Na razie znalazłem jedynie GryOnline i PTT Klan. Byłbym wdzięczny za pomoc.


po co ci polskie serwery skoro ja ping nawet na niemieckich lepszy mma : D
Go Back To Polska Topic List
Prev1202122232482Next
Add Reply New Topic New Poll