d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1202122232440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 03:30am
Quote (Cynicfm @ May 1 2013 11:28am)
ta gra to podroba wowa, questy i jeszcze mounty, cosby nowego wprowadzili a tak to kolejny rift


tak bardzo wow
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 03:30am
omg jakies itemy leza na ziemi ale zeby je podniesc musze miec skilla albo kit :(
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 03:42am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 11:30am)
omg jakies itemy leza na ziemi ale zeby je podniesc musze miec skilla albo kit :(


owszem, fajne to jest w sumie
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 1 2013 03:44am
daj namiary na tsa motyczko, ho
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 03:49am
Quote (blejdowy @ 1 May 2013 10:44)
daj namiary na tsa motyczko, ho


JBC TO POZNIEJ BO ZARAZ KUNCZE, JESZCZE SIE CHCIALEM LANDURPA ZAPYTAC GDZIE TA KAPLICA DO MODLENIA SIE?
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 1 2013 03:50am
Quote (Tradek_Mk @ 1 May 2013 01:58)
z poe bylo to samo, latwo


kurwa i sciagalem z tego mirrora zajebanego i jakis blad przy 3gb sciagnietych
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 03:51am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 11:49am)
JBC TO POZNIEJ BO ZARAZ KUNCZE, JESZCZE SIE CHCIALEM LANDURPA ZAPYTAC GDZIE TA KAPLICA DO MODLENIA SIE?


w srodku wsi, ma takie KOŁO NAOKOŁO jak ognisko tylko wieksze i naokoło posongu jakiegos buga a nie ogniska juz wiesz gdzie?

/e jakos w centrum neverwinter przy targu chyba

This post was edited by Lander on May 1 2013 03:55am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 03:55am
Quote (Lander @ 1 May 2013 10:51)
w srodku wsi, ma takie KOŁO NAOKOŁO jak ognisko tylko wieksze i naokoło posongu jakiegos buga a nie ogniska juz wiesz gdzie?


NIE ALE POSZUKAM, POWIEDZ MI JESZCZE JAK SPRZEDAC ITEMY, BO NIBY SPRZEDALEM A MAM JE DALEJ W WORGU I KASY NEI DOSTALEM :O
/E POWIEDZ JAK SIE TO MIEJSCE NA MAPIE NAZYWA DO MODLENIA

This post was edited by EustachyMotyka on May 1 2013 03:56am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 03:56am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 11:55am)
NIE ALE POSZUKAM, POWIEDZ MI JESZCZE JAK SPRZEDAC ITEMY, BO NIBY SPRZEDALEM A MAM JE DALEJ W WORGU I KASY NEI DOSTALEM :O


widocznie nie sprzedaleslol

idziesz do chandlarza i dablclick na item i solded

/E KAPLICZKA TO JEST NA OTWARTYM TERENIE NIE MOGE TERAZ NA MAPE SPROJRZEC BO ROBIE FOUNDRY QUEST I W JAKIEJS CIEMNEJ PIZDZIE JESTEM

This post was edited by Lander on May 1 2013 03:57am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 03:59am
Quote (Lander @ 1 May 2013 10:56)
widocznie nie sprzedaleslol

idziesz do chandlarza i dablclick na item i solded

/E KAPLICZKA TO JEST NA OTWARTYM TERENIE NIE MOGE TERAZ NA MAPE SPROJRZEC BO ROBIE FOUNDRY QUEST I W JAKIEJS CIEMNEJ PIZDZIE JESTEM


NIE PIERDOL, SPRZEDALEM DWUKLIKIEM I DALEJ MIALEM ITEM PRZY SOBIE :|
/E OK ZMIENILEM SKLEP I SPRZEDALO SIE WSZYSTKO!

This post was edited by EustachyMotyka on May 1 2013 04:05am
Go Back To Polska Topic List
Prev1202122232440Next
Closed New Topic New Poll