d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Buty. > Temat Oficjalny.
Prev12021222324433Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 13 2011 12:06pm
Quote (Wiktoreczeg @ Dec 13 2011 08:04pm)
sory ziomeg, Supreme


Supreme jest dla mnie na wyciagniecie reki, wystarczy, ze sie do biedronki przejde i tam jest rysz elo
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 13 2011 12:07pm
Quote (krss @ Dec 14 2011 03:06am)
Supreme jest dla mnie na wyciagniecie reki, wystarczy, ze sie do biedronki przejde i tam jest rysz elo


WSTAWILBYM ZDJECIE HAJPOWEGO RYRZU, ALE WIKTOR SIE OBRAZI
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 13 2011 12:08pm
Quote (Eldamar @ Dec 13 2011 08:07pm)
WSTAWILBYM ZDJECIE HAJPOWEGO RYRZU, ALE WIKTOR SIE OBRAZI


wstaw, np ;P
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 13 2011 12:14pm
Quote (Wiktoreczeg @ Dec 14 2011 03:08am)
wstaw, np ;P




hajpowy ryrz
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 13 2011 12:16pm
KRZYWO WYGIENTY DASZEG + WORY PODOCZYMA A TO BYL WIECZUR W KTURYM POZNALEM DOBROM DUPE CO SIE ZNIO BUJAM TERA XDD
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 13 2011 12:18pm
bez takich ubran sie nie rucha xd
dobra, bo zaraz temat zamkna
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 13 2011 12:25pm
Quote (Wiktoreczeg @ 13 Dec 2011 19:16)
KRZYWO WYGIENTY DASZEG + WORY PODOCZYMA A TO BYL WIECZUR W KTURYM POZNALEM DOBROM DUPE CO SIE ZNIO BUJAM TERA XDD


długo się musiałeś przyglądać że dostrzegłeś takie szczegóły oO
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Dec 14 2011 01:22pm




co o tym sadzicie forumowi znawcy stylu?
model to: adidas forum mid
ktos mial stycznosc z nimi? jesli tak, to jak wyglada sprawa jakosci/wygody?
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 14 2011 01:24pm
Quote (Eldamar @ Dec 13 2011 08:14pm)
http://i.imgur.com/6E2BU.jpg

hajpowy ryrz


zamiast wydawać tyle kasy na ciuchy, to lepie zbieraj na chirurga plastycznego.
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 14 2011 01:26pm
Quote (Rafalek @ Dec 15 2011 04:24am)
zamiast wydawać tyle kasy na ciuchy, to lepie zbieraj na chirurga plastycznego.


O co ci chodzi? Koniecznie chcesz, żebym zareportował?
Go Back To Polska Topic List
Prev12021222324433Next
Add Reply New Topic New Poll