Quote (Ard @ 23 Aug 2010 17:17)
Zdalem 17 sierpnia za drugim. Za pierwszym sobie 2 razy zawróciłem, a miałem w lewo skręcić.. hehe zupełnie bezmyślnie jechałem. Ale to pewnie dlatego, że za każdym razem na kursie zawracałem w tamtym miejscu i tak mi zostało w nawyku. Teraz czekam na dokument i jazdaaa alellelele
grats

ja tam mam wrazenie ze za pierwszym max drugim o ile teorii nie zawale