d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev12021222324125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 23 2010 09:03am
Quote (l1pa @ Aug 23 2010 04:59pm)
nie :ph34r:
oc mam do 08.28 :O a jak nim do mechanika dojade bez oc :o


bez prawka to tez nie ladnie :P 50 zl albo 100 za oc + 500 za prawko i 2 lata pozniej egzamin jak robisz kurs :P
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Aug 23 2010 09:12am
Quote (kamilb1988 @ Aug 23 2010 04:03pm)
bez prawka to tez nie ladnie :P 50 zl albo 100 za oc + 500 za prawko i 2 lata pozniej egzamin jak robisz kurs :P


teraz za brak prawka tylko 500 zl sie dostaje :D
za kazdym razem :] gadalem ostatnio z milicjantami
Member
Posts: 1,681
Joined: Jul 5 2007
Gold: 7.00
Aug 23 2010 09:17am
Zdalem 17 sierpnia za drugim. Za pierwszym sobie 2 razy zawróciłem, a miałem w lewo skręcić.. hehe zupełnie bezmyślnie jechałem. Ale to pewnie dlatego, że za każdym razem na kursie zawracałem w tamtym miejscu i tak mi zostało w nawyku. Teraz czekam na dokument i jazdaaa alellelele
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 23 2010 09:25am
Quote (Ard @ 23 Aug 2010 17:17)
Zdalem 17 sierpnia za drugim. Za pierwszym sobie 2 razy zawróciłem, a miałem w lewo skręcić.. hehe zupełnie bezmyślnie jechałem. Ale to pewnie dlatego, że za każdym razem na kursie zawracałem  w tamtym miejscu i tak mi zostało w nawyku. Teraz czekam na dokument i jazdaaa alellelele


grats :)
ja tam mam wrazenie ze za pierwszym max drugim o ile teorii nie zawale
Member
Posts: 2,396
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Aug 23 2010 09:31am
Za pierwszym 20 sierpnia. Łuk dwa razy robiłem bo w pierwszym podejsciu o jakieś~4cm za blisko sie zatrzymałem -,-
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 23 2010 09:42am
Quote (Ziper]nK[ @ Aug 23 2010 05:31pm)
Za pierwszym 20 sierpnia. Łuk dwa razy robiłem bo w pierwszym podejsciu o jakieś~4cm za blisko sie zatrzymałem -,-


u mnie za to odrazu oblanie :P 1 błąd na placu= baj baj :P
Member
Posts: 2,396
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Aug 23 2010 09:43am
Quote (kamilb1988 @ Aug 23 2010 04:42pm)
u mnie za to odrazu oblanie :P 1 błąd na placu= baj baj :P


wat? Chyba za uderzenie w pachołek, albo wyjazd za linie
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 23 2010 09:45am
Quote (kamilb1988 @ 23 Aug 2010 17:42)
u mnie za to odrazu oblanie :P 1 błąd na placu= baj baj :P


nie mozesz wjechac na linie albo stuknac pachola inaczej masz 2 podejscia :)
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Aug 23 2010 09:49am
po zdaniu i wysiadnieciu z auta sie szlo od razu do domu no nie ? kurde w piatek zdalem a na kierowca p w p w itd nic nie ma jeszcze ; /
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 23 2010 11:01am
skad braliscie podanie o wydanie prawka? bo na stronie starostwa jest do dupy.
Go Back To Polska Topic List
Prev12021222324125Next
Add Reply New Topic New Poll