Quote (Stara_Lunara @ Jun 2 2010 05:37pm)
KLAMKA > DZIARY

pokaz klamke, ja pokaze dziary

Quote (DnBBoY @ Jun 2 2010 05:36pm)
http://i47.tinypic.com/15g0t4.jpg
zlamana reka, teraz mam wstawione 2 blachy i 14 śrub niczym robocop
to jak przez bramke przechodzisz to jest 'pi pi pi' ?

ja mialem zlamana w 3 miejscach z przemieszczeniem, ale brak srub/blach
This post was edited by B4rT3z on Jun 2 2010 10:41am