d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev12021222324146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 205
Joined: Dec 29 2008
Gold: 0.79
Warn: 10%
Feb 22 2010 01:16pm
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Feb 23 2010 10:15am


;DDDDD
Member
Posts: 6,756
Joined: Oct 11 2004
Gold: 12,968.00
Feb 23 2010 10:30am
Stare ale jare ... Napewno znacie...





/e: 6 marca jest Entrance... Moze to nie DnB ale zawsze cos ....

This post was edited by Locaj on Feb 23 2010 10:31am
Member
Posts: 6,756
Joined: Oct 11 2004
Gold: 12,968.00
Feb 23 2010 11:12am
mam nadzieje ze nie bedzie warna ..ale juz nie moglem edit...

E P I C ! ! !





/E: A ta slicznotke ?

http://www.youtube.com/watch?v=zytxSnVjYro

This post was edited by Locaj on Feb 23 2010 11:17am
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 27 2010 07:04am
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 27 2010 07:06am
Quote (riveok @ Jan 30 2010 09:10pm)
Nie. Pendulum to nie pseudo Drum and Bass, bo słychać w ich piosenkach wyraźne kurwa dramsy i bejs. Tak jak powinno być :D


ojapendulum
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 27 2010 07:07am


<3

http://www.youtube.com/watch?v=I0ZyDafljn4

jeszcze to cudo

This post was edited by JarooJas on Mar 27 2010 07:10am
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Mar 27 2010 07:36am
ważne zeby było głośno i mocno napierdalał bass, nie rozumiem po co az na to red/bold poświęcać
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 27 2010 08:33am
Quote (Lewo @ Mar 27 2010 02:36pm)
ważne zeby było głośno i mocno napierdalał bass, nie rozumiem po co az na to red/bold poświęcać


:huh: raczej slabo
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Mar 30 2010 05:08am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ Mar 30 2010 12:03pm)
16.04.2010 Klub Otwarty

Impreza formacji MBS Crew

THE SECT (Offkey/Freak/PC/Obscene/Habit/Subsistenz/LONDON/UK)

1 scena
NEUROFUNK / TECHNOID / DARKSTEP / TECHSTEP

DJ'S:
THE SECT (BLADE) 2h SET ^_^
EFFECT
NEFTI & WOLFTRIBE
REGENT ^_^
QUARK
GLOB & DSOUL
ASH
PSYCHOMANTIS & VISION

2 scena
LIQUID / JUMP UP / TECHSTEP
STAWICK
MIKENIGHT
KLIMEK
KARLOS
HELIX
EU4IA

WJAZD :
do 22 10 pln
do 23 15 pln
po 23 20 pln

kto choc troche ogarnia temat powinien znac sekte, a dane mi bedzie zagrac na supporcie także zapraszam serdecznie ;]]


no ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev12021222324146Next
Add Reply New Topic New Poll