d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Silownia. > Temat Oficjalny.
Prev12021222324166Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jan 6 2010 03:12pm
Quote (Inspektor @ Jan 6 2010 10:11pm)
Nie wiem, ten tydzien chodze do pracy, ale raczej sa to luzne szkolenia i wypelnianie kwestionariuszy no i rozmowa o tym jak ta praca wyglada :) Np. dzisiaj  przez godzine luzna gadka, potem 1,5 h przerabialismy definicje z kodeksu drogowego a potem ogladalismy przez 2 h film o wypadkach [ pewnie taki sam jaki puszczaja kierowcom, ktorzy chca zredukowac sobie ilosc pkt karnych ]. Do prawdziwej sluzby przyjde po szkoleniu podstawowym na ktore wyjezdzam 11 stycznia :)

Powodzenia na patrolach przy takiej temperaturze na zewnątrz ;'D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jan 6 2010 03:12pm
Quote (MRCN @ Jan 6 2010 11:11pm)
mrcdrsa/sellaha/bojana/almosta? bo wszyscy siedzimy na tym koncie ;d


hm, gieb all co masz, może być na pm

tylko powiedz kto to kto, ofc klaciszka / łapka etc.

nie wstawię na jsp.
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jan 6 2010 03:12pm
Quote (MRCN @ Jan 6 2010 09:11pm)
mrcdrsa/sellaha/bojana/almosta? bo wszyscy siedzimy na tym koncie ;d


tego co najwiekszy skurwysyn


ps. nie dawac furiousowi fotek bo on sie brandzluje przy nich k

This post was edited by skwarek on Jan 6 2010 03:13pm
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Jan 6 2010 03:13pm
Quote (ElusiveS @ 6 Jan 2010 23:11)
nie przyswajaja, tylko niektóre witaminy (ADEK) rozpuszczaja sie w tluszczach.


Tłuszcze spełniają w diecie człowieka szereg ważnych ról. Przede wszystkim dostarczają znaczną ilość energii (20 do 35%). Z jednego grama tłuszczu organizm ludzki uzyskuje około 37,7 kJ energii, a więc w przybliżeniu dwa razy więcej niż z białka i sacharydów. Tłuszcze są także głównym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E, K). Niektóre kwasy tłuszczowe biorą także udział w syntezie niektórych hormonów tkankowych, m.in. prostaglandyn.


Chociażby Wikipedia.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jan 6 2010 03:14pm
Quote (skwarek @ Jan 6 2010 11:12pm)
tego co najwiekszy skurwysyn


ps. nie dawac furiousowi fotek bo on sie brandzluje przy nich k


Quote (american pie 7)
" stulisz kurwa ryj " ?


xd
Member
Posts: 443
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jan 6 2010 03:14pm
Quote (RavenN @ Jan 6 2010 10:12pm)
Powodzenia na patrolach przy takiej temperaturze na zewnątrz ;'D


no wlasnie problem w tym ze trafilem do drogowki a nie na kraweznik :D mozna powiedziec, ze zostalem wyrozniony :D

e: co nie znaczy , ze czasami bede musial sie 'przewietrzyc' , tymbardziej , ze w sekcji jest malo radiowozow, ludzi przyjeli a kurwa nie ma czym jezdzic, ale maja 7 miesiecy na zmiane sytuacji :)

This post was edited by Inspektor on Jan 6 2010 03:15pm
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jan 7 2010 07:27am
Quote (Furious92 @ Jan 6 2010 11:14pm)
xd


Gg'ed po fotki oczywko.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 11 2010 02:28pm
Bump
Member
Posts: 17,213
Joined: Jan 23 2009
Gold: 7.01
Warn: 100%
Jan 11 2010 02:31pm
Quote (Shald @ Dec 13 2009 03:41pm)
odrazu dam rozpiske cwiczen do sprawdzenia
zaznaczam, ze jestem jaknajbardziej poczatkujacy.

Poniedziałek
Klata 3 ćwiczenia po 4 serie " 12, 10, 8, 6"
Biceps 3 ćwiczenia (1 ćw 4 serie), (2 i 3 ćw po 3 serie) "12, 10, 8"
Przedramię (1 ćwiczenie 3-4 serie) "20, 20, 20" (ciężar dobeirasz odpowiednio żebyś mógł zobić po 20 powtorzen

Środa
Nogi 3 ćwiczenia po 4 serie (Lżejsze ciężary a więcej powtózeń... "18, 16, 14, 12"
łydki 1 ćwiczenie 4 serie (20, 20 20) tak samo jak przedramie
Barki 3 ćwiczenia po 3 serie "12, 10, 8"
Kaptury 1 ćw 4 serie

Piątek
Plecy 4 ćwiczenia po 4 serie "12, 10, 8, 8"
Triceps 3 ćwiczenia (1 ćw 4 serie), (2 i 3 ćwiczenie po 3 serie) "12, 10, 8"
Przedramię (1 ćwiczenie 3-4 serie) "20, 20, 20"

gdzie powinienem wcisnac cwiczenia aerobowe? zakladajac ze mam "diete", tzn unikam fastfoodow i innych bezwartosciowych posilkow, jem duzo bialka i weglowodanow (rano platki owsiane, jakas kanapka+obiad na stolowce, pozniej jakis ryz przed silownia, po silowni jakies banany czy jogurt na uzupelnienie wegli. wieczorem tunczyk+ser chudy, do tego czasem na sniadanie czy kolacje jak jestem glodny jakies omlety (jajka, platki owsiane, miod, nasiona slonecznika)


zalezy ile masz tluszczu do spalenia,aeroby jest dobrze robic codziennie
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jan 11 2010 03:08pm
opłaca się ćwiczyć i pić alkohol? czy lepiej sobie odpuścić alkohol zupełnie?
Go Back To Polska Topic List
Prev12021222324166Next
Closed New Topic New Poll