d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev12021222324930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,121
Joined: Aug 25 2008
Gold: 65.94
Sep 14 2008 05:06am
Quote (AlmostPRO @ Sun, Sep 14 2008, 11:04am)
Szukam avataru (bialo-czarny), na ktorym po jednej stronie drzewa
hustalo sie dziecko, a po drugiej stronie bujal sie powieszony typek.
Pamietam, ze kiedys uzywal go wlasnie uzytkownik D13g0. : /

Posiada ktos link?


http://images29.fotosik.pl/213/6f9facfc0c3e0c95.gif
łapaj
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 14 2008 05:06am
Quote (AlmostPRO @ Sun, Sep 14 2008, 12:04pm)
Szukam avataru (bialo-czarny), na ktorym po jednej stronie drzewa hustalo sie dziecko, a po drugiej stronie bujal sie powieszony typek.
Pamietam, ze kiedys uzywal go wlasnie uzytkownik D13g0. : /

Posiada ktos link?


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=205276

teraz on ma taki avatar
Member
Posts: 1,121
Joined: Aug 25 2008
Gold: 65.94
Sep 14 2008 05:08am
Quote (MagicznySer @ Sun, Sep 14 2008, 10:33am)
jezeli gra ktos na gitarze elektrycznej prosil bym o kontakt via pm


nom
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Sep 14 2008 05:17am
Quote (MagicznySer @ Sun, 14 Sep 2008, 12:08)
nom


ja gram ale bardzo krotko..

ocb.?
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 14 2008 05:21am
zna ktos skiny lcs ?
Member
Posts: 14,803
Joined: Oct 14 2007
Gold: 0.45
Warn: 70%
Sep 14 2008 05:27am
za co sie dostaje punkty w gildiach ? bo n kumam
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Sep 14 2008 05:27am
nie moge wbic na irca, co zrobic ?
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Sep 14 2008 06:00am
Quote (MiSiO_o @ Sun, 14 Sep 2008, 13:27)
za co sie dostaje punkty w gildiach ? bo n kumam


Za Master Questy w Ladder Slaserze.

Quote (umbrela @ Sun, 14 Sep 2008, 13:21)
zna ktos skiny lcs ?


Jeżeli nie znasz nazwy podaj poprosty screeny.


This post was edited by q^p on Sep 14 2008 06:02am
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Sep 14 2008 06:05am
Quote (dan_07 @ Sun, Sep 14 2008, 10:11am)
jesli w remove warn nie ma daty zdjecia to mi go nie zdejma? pojebalo?




Quote (NewAnalphabetal @ Sun, Sep 14 2008, 11:50am)
zdejmie ci modek ktory ci go dal miesiac po tym jak ci go dal..




tylko ze zmienili zasady i nie mam napisanego kto mi go dal -.-
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Sep 14 2008 06:09am
Prosze o sprawdzenie czy dobrze przetlumaczylem baaardzo proste zdania z angielskiego ;d

Ja zazwyczaj pije w litry coli tygodniowo. --- I usually drink 2 l Coke weekly.

Malgosia nie lubi uczyc sie noca. --- Margaret doesn't like learning at night.

Pawel gra na pekusji w kazda sobote. --- Paul plays on drums every saturday.

Oni myja samochod raz w miesiacu. --- They wash car once in month.

Wiem ze to troche zalosne no ale angielski mam od krotkiego czasu dopiero ;d
Tak to niemiecki tylko sad.gif
Go Back To Polska Topic List
Prev12021222324930Next
Closed New Topic New Poll