metformax bierze mój ojciec. ja biorę Jamesi i tak mam cukrzycę tachykardię i za duży holesterol w dodatku cierpię na schizofrenie i kubeczek leków jest już prawie pełen B) wymienimy sie płynami? :drool:
https://youtu.be/cOf2EEDUeaA?si=bH_CVlU90QRBOdc0az cie wykreca po tym kubeczku :DDDDDDDDDd