d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1208209210211212469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jun 18 2013 06:01am
Quote (SimSimSalabim @ 18 Jun 2013 13:55)
a co?


Rozgrzewka. Bieganie na normalnych drogach jest duzo ciezsze niz na biezni.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 18 2013 06:09am
Quote (Atanok @ 18 Jun 2013 14:01)
Rozgrzewka. Bieganie na normalnych drogach jest duzo ciezsze niz na biezni.


tak przeczytałeś w pani domu?
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jun 18 2013 06:09am
Pierwszy raz od dwóch lat idę dzisiaj biegać w ramach cardio. Jakieś chałupnicze metody na mierzemie dystansu? Nie mam smartfona.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 18 2013 06:10am
Quote (LoQ @ 18 Jun 2013 14:09)
Pierwszy raz od dwóch lat idę dzisiaj biegać w ramach cardio. Jakieś chałupnicze metody na mierzemie dystansu? Nie mam smartfona.

trochę bekowe ale znajdź znak xkm do np. jakiegoś sklepu i masz gotową trasę
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jun 18 2013 06:12am
Quote (1970 @ Jun 18 2013 01:10pm)
trochę bekowe ale znajdź znak xkm do np. jakiegoś sklepu i masz gotową trasę


gdybym biegł przy ulicy to by nie było problemu, ale wolę pobiec do lasu :P
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jun 18 2013 06:13am
Quote (LoQ @ 18 Jun 2013 14:09)
Pierwszy raz od dwóch lat idę dzisiaj biegać w ramach cardio. Jakieś chałupnicze metody na mierzemie dystansu? Nie mam smartfona.


Ja swoja trase przejechalem samochodem i juz wiedzialem ile biegne. Ewentualnie na rowerze z licznikiem.
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jun 18 2013 06:18am
albo wez mape i oblicz ze skala :)
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jun 18 2013 06:28am
Dzięki za rady :)

Na ipodzie (chyba 5 - ten z kamerą) był krokomierz, niestety jak przystaje na polskie realia, ukradli mi go. Posiadam model niższy, bez kamery i krokomierza, da się jakoś wgrać tę aplikację ?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 18 2013 07:27am
Quote (LoQ @ 18 Jun 2013 14:28)
Dzięki za rady :)

Na ipodzie (chyba 5 - ten z kamerą) był krokomierz, niestety jak przystaje na polskie realia, ukradli mi go. Posiadam model niższy, bez kamery i krokomierza, da się jakoś wgrać tę aplikację ?


Za 100zł kupisz telefon z androidem i gpsem a to w sumie jest najtańsza opcja żeby mieć pomiar trasy.
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Jun 18 2013 08:47am
Quote (LoQ @ Jun 18 2013 02:28pm)
Dzięki za rady :)

Na ipodzie (chyba 5 - ten z kamerą) był krokomierz, niestety jak przystaje na polskie realia, ukradli mi go. Posiadam model niższy, bez kamery i krokomierza, da się jakoś wgrać tę aplikację ?


Ukradli ci iphone 5?
Go Back To Polska Topic List
Prev1208209210211212469Next
Add Reply New Topic New Poll