Quote (Harmala @ 21 Feb 2013 15:32)
pozwole podbic temat zeby zdac relacjie z przenosin 20 sztuk na jakies 43 lacznie
Na poczatku, tj pierwsze piec sztuk wylapalem latwo, zajeko mi to z 5min, potem zaczely sie klopoty, bo jak na zlosc wszystkie smiecie wylazly z kryjowek i kazdy uciekal w inna strone xdd
ostatecznie udalo mi sie przeniesc 20, jakies 15 siedzi jeszcze razem, 3 sztuki przepadkowo zabilem i kilka ucieklo, wiekszosc uciekinierow udalo mi sie zlapac kilka minut po ucieczce ale z 4 sztuki gdzies sie szwedaja po domu

Ladna frajda. Troche duza ta grupowka. Ja wracam do domu za 3 dni i chce zobaczyc na zywo swoja samiczke balfouri

Oprocz tego przychodza 3 metki, wiec calkiem happy bede.