d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1208209210211212268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 20 2013 12:06am
Quote (bushlick @ Feb 20 2013 02:59am)
skoro masz miejsce, czas i chęci to kup legwana zielonego. chyba najlepszy mozliwy wybór, po jakims czasie normalnie sie oswoi i bedzie mógł chodzić po domu itp

z szama nie ma problemu bo wpierdala glownie owoce, warzywa, liscie roslin.


wlasnie zastanawialem sie nad zaproponowaniem I. iguana,ale dalem sobie spokoj przez te diete, ktora zwierzakowi trzeba utrzymac i scisle pilnowac :(
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 20 2013 02:13am
Quote (TNA @ Feb 19 2013 11:30pm)
a jaka jest cena np felsumy (nie wiem czy dobrze napisałem?) madagaskarskiej ? młodej, bo zajbeiscie mi sie podoba, ale chciałbym też coś co pozwala się "trzymać na rękach" czyli nie spierdala jak tylko cie zobaczy wiec pytam sie tutaj bo wgl sie na tym nie znam
podobno gekony i agamy są dość proste w hodowli ale mysle ze bylbym w stanie ogarnac nawet cos bardziej wymagajacego bo tera ma mi zrobic kolega brata a tak jak powiedzialem czasu mam od zajebania


ja mam pogone henrylawsoni do sprzedania z terra i całym osprzętem :blush:
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 20 2013 02:51am
prawie cala grupuwka murinuw wskoczyla na l3 po tej nocy!
powoli zastanawiam sie nad rozdzieleniem ich, ale to jeszcze przemysle- zobacze jak bedzie z kanibalizmem
btw, jak podejme sie rozdzielenia to bede miec ladna zabawe bo jak rozdzielalem 10x incei to zajelo mi to ponad godzine, a murinuw w jednym terra mam ponad 40 xdd
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 21 2013 08:32am
pozwole podbic temat zeby zdac relacjie z przenosin 20 sztuk na jakies 43 lacznie
Na poczatku, tj pierwsze piec sztuk wylapalem latwo, zajeko mi to z 5min, potem zaczely sie klopoty, bo jak na zlosc wszystkie smiecie wylazly z kryjowek i kazdy uciekal w inna strone xdd
ostatecznie udalo mi sie przeniesc 20, jakies 15 siedzi jeszcze razem, 3 sztuki przepadkowo zabilem i kilka ucieklo, wiekszosc uciekinierow udalo mi sie zlapac kilka minut po ucieczce ale z 4 sztuki gdzies sie szwedaja po domu :(
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 21 2013 10:04am
Quote (Harmala @ 21 Feb 2013 15:32)
pozwole podbic temat zeby zdac relacjie z przenosin 20 sztuk na jakies 43 lacznie
Na poczatku, tj pierwsze piec sztuk wylapalem latwo, zajeko mi to z 5min, potem zaczely sie klopoty, bo jak na zlosc wszystkie smiecie wylazly z kryjowek i kazdy uciekal w inna strone xdd
ostatecznie udalo mi sie przeniesc 20, jakies 15 siedzi jeszcze razem, 3 sztuki przepadkowo zabilem i kilka ucieklo, wiekszosc uciekinierow udalo mi sie zlapac kilka minut po ucieczce ale z 4 sztuki gdzies sie szwedaja po domu :(


Ladna frajda. Troche duza ta grupowka. Ja wracam do domu za 3 dni i chce zobaczyc na zywo swoja samiczke balfouri <3
Oprocz tego przychodza 3 metki, wiec calkiem happy bede.
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 21 2013 10:30am
w chuj fajna frajda jak xx murinuw ucieka mi i kazdy leci w inna strone :D
a grupuwka z tego kokonu mojego, kilka sztuk padlo, a kilka zamienilem
btw, jak tam w tajlandii? skad te metki?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 21 2013 10:38am
Quote (Harmala @ 21 Feb 2013 17:30)
w chuj fajna frajda jak xx murinuw ucieka mi i kazdy leci w inna strone :D
a grupuwka z tego kokonu mojego, kilka sztuk padlo, a kilka zamienilem
btw, jak tam w tajlandii? skad te metki?


W tajlandii w porzadku, pare true fajnych widzialem, a jeszcze wiecej ich gniazd.
Metki z tcp, koles samiczki 4dc sprzedaje za 400zl.
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 21 2013 10:39am
Quote (myr00n @ Feb 21 2013 05:38pm)
W tajlandii w porzadku, pare true fajnych widzialem, a jeszcze wiecej ich gniazd.
Metki z tcp, koles samiczki 4dc sprzedaje za 400zl.


A BACH MA DLA MNIE MASZ?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 21 2013 11:24am
Quote (Harmala @ 21 Feb 2013 17:39)
A BACH MA DLA MNIE MASZ?


Nic tu nie ma.
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 21 2013 11:40am
:cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1208209210211212268Next
Add Reply New Topic New Poll