Ja dziś 6km + 5x 20s + rozbieganie

łącznie wyszło około 8.5km. Trochę gorąco, ale i tak jakoś wolę biegać o takiej porze dnia, wieczorami mi się za bardzo nie chce

a rano też jakoś dziwnie. Tak jest dla mnie optymalnie, pomimo tych 30 stopni

Pozdrawiam.