d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1207208209210211469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 16 2013 06:40am
Quote (b0b3k @ 16 Jun 2013 13:27)
:D Ja miałem ze sobą butelkę wody i polewałem sobie głowę i twarz w trakcie biegania i moczyłem usta, sporadycznie małe łyki brałem. Generalnie 2 razy pod samochód bym wpadł bo ludzie idioci nie zwracają uwagi :)


Ja najczęściej prawie wpadam pod rower, bo ludzie mają wyjebane na biegaczy i nie chce im się zjechać albo czekają aż im ustąpie.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 17 2013 01:21am
Taki piękny dzień a niestety trzeba w robocie siedzieć, dzisiaj lecę na siłownie robić ogólny trening. Jutro planuję w końcu te skipy porobić/wieloskoki i podbiegi. Milego dnia Panowie ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 17 2013 01:23am
Cały weekend była piękna pogoda, ale ja musiałem się uczyć i w sumie tylko na godzinę wyszedłem w sobotę
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 17 2013 01:40am
Quote (1970 @ 16 Jun 2013 12:55)
2 tygodnie przerwy za mną, kolano już przestało denerwować to jutro z rana trzeba iść coś pobiegać


no to idę :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 17 2013 06:13am
Quote (1970 @ 17 Jun 2013 09:40)
no to idę :D


Jak było?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 17 2013 06:20am
Quote (Grigo @ 17 Jun 2013 14:13)
Jak było?


podczas biegu wszystko ok, czasami jak za mocno naciskałem to było czuć lekki ból, po biegu trochę pobolało i przestało
mam nadzieje że jeszcze parę dni i będzie git
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 17 2013 09:31am
Ja dziś 6km + 5x 20s + rozbieganie :) łącznie wyszło około 8.5km. Trochę gorąco, ale i tak jakoś wolę biegać o takiej porze dnia, wieczorami mi się za bardzo nie chce :) a rano też jakoś dziwnie. Tak jest dla mnie optymalnie, pomimo tych 30 stopni :)
Pozdrawiam.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 18 2013 05:54am
w dupe chuj kurwa mac
cala zime biegalem na silce i wszystko ok bylo, ostatnimi czasy pobiegalem 2x na swiezym powietrzu i juz kolano mnie tak nakurwia, ze dzisiaj nie dalem rady kolejnego treningu zrobic, pierdolone betony
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jun 18 2013 05:55am
Bieganie na biezni to nie bieganie.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 18 2013 05:55am
Quote (Atanok @ 18 Jun 2013 12:55)
Bieganie na biezni to nie bieganie.


a co?
Go Back To Polska Topic List
Prev1207208209210211469Next
Add Reply New Topic New Poll