d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1207208209210211672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Apr 10 2013 05:46am
najwazniejsza rada dla poczatkujacego jezeli grasz suportem kupujesz kure i wardy.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 10 2013 05:50am
xDDDDDDDD

nie doceniacie potegi GG branchy, to wasza strata.
radze poguglowac na temat gg brancza
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 05:54am
Quote (bushlick @ Apr 10 2013 11:50am)
xDDDDDDDD

nie doceniacie potegi GG branchy, to wasza strata.
radze poguglowac na temat gg brancza


No beka z typow taka :lol:
Quote (blejdowy @ Apr 10 2013 11:41am)
lepiej zamist branchy na poczatku kupic toporek, to ulatwia sprawe, mysle ze zamiast truc mu z takimi rzeczami glowe naucz go nosic zawsze tpscroll przy sobie - to bardziej ulatwi sprawe.




no, zupelnie jak ludzie ktorzy robia alt konta w lolu prze zco jest ich tyle miliardów.


Toporeg xd kto kupuje toporki w docie dwojce ziomeg ucz sie dobijac bez toporkow 70cs/10 minut to podstawa
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Apr 10 2013 05:56am
Quote
Toporeg xd kto kupuje toporki w docie dwojce ziomeg ucz sie dobijac bez toporkow 70cs/10 minut to podstawa


to jest takze kanter item na furiona :)


Quote
nie nosza gg brancza w eq


kupujesz 3-4 brancze na starcie bo i tak musisz z tego pozniej magik wanda zrobic

This post was edited by Longer88 on Apr 10 2013 05:59am
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 10 2013 05:57am
typowo, nie nosza gg brancza w eq, a pozniej narzekaja na ruskich itp.

dam wam kilka porad:
itemki na cmke
kura + 2xtango + claritka + 4x brancz

itemki na wrke hardlane:
2x tango + ring of protection +4x brancz

itemki na mida:
tango + 3/4x brancz, next item butelka ktora donosicie kurierem asap


aha next protip:
nigdy nie idzcie sprzedac brancza do sklepu! polozcie go na ziemi i niech przynosi wam szczescie (chociaz wtedy nie dziala tak dobrze jak w eq)

This post was edited by bushlick on Apr 10 2013 06:04am
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 06:00am
Quote (Longer88 @ Apr 10 2013 11:56am)
to jest takze kanter item na furiona :)


Wychodze furkiem z lasu 15 minuta hex midas buty 3 branche i mnie kontrujesz :rofl:
Quote (bushlick @ Apr 10 2013 11:57am)
typowo, nie nosza gg brancza w eq, a pozniej narzekaja na ruskich itp.


Typowo narzekaja na ruskich a maja 20kripow i pt w 30 minucie :lol:
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Apr 10 2013 06:04am
Quote
Wychodze furkiem z lasu 15 minuta hex midas buty 3 branche i mnie kontrujesz


mialem na mysli kontrowanie pierwszego skilla, widze ze masz takie typowe pub stomperskie podejscie do gry czyli brac jakakolwiek postac zrobic itemy pod dmg i napierdalac :) czasami jednak to sie nie sprawdza

This post was edited by Longer88 on Apr 10 2013 06:04am
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 06:05am
Quote (Longer88 @ Apr 10 2013 12:04pm)
mialem na mysli kontrowanie pierwszego skilla, widze ze masz takie typowego pub stomperskie podejscie do gry czyli brac jakakolwiek postac zrobic itemy pod dmg i napierdalac :) czasami jednak to sie nie sprawdza


No ja gram pub stomperami bo nie oczekuje jakiejkolwiek pomocy od randomowego timu
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 10 2013 06:08am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 10 2013 02:05pm)
No ja gram pub stomperami bo nie oczekuje jakiejkolwiek pomocy od randomowego timu


o to, to

na pubach tylko naix/furion/tinker do lasu i nie trzeba uzerac sie z gownem na linii, ani walczyc o mida. wyjebane w typow, minuta 30 wylaniam sie i wygrywam gre
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 06:10am
Quote (bushlick @ Apr 10 2013 12:08pm)
o to, to

na pubach tylko naix/furion/tinker do lasu i nie trzeba uzerac sie z gownem na linii, ani walczyc o mida. wyjebane w typow, minuta 30 wylaniam sie i wygrywam gre


O to to ja nieraz ganguje furkiem i zjadam z poczatku lub puszuje towerki ale to niezbyt oplacalne
Go Back To Polska Topic List
Prev1207208209210211672Next
Add Reply New Topic New Poll