d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1207208209210211268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2013 06:18am
Quote (bushlick @ 18 Feb 2013 18:12)
ze tak spytam: upierdolił was kiedyś pajunk? jakis murinus/poe? iso relacje z ukaszenia i jego skutki

Wodezparuwek ukasil regalis afair, ale obylo sie bez wiekszych komplikacji. Mi jak na ten moment nje zdarzyla sie taka sytuacja. Raz tylko dmuchnalem po pijaku (ciezki oddech :D )w kryjowke c. Schioedtej a ona wyskoczyla mi na lape i smigala miedzy rekami a podloga wiele razy. O dziwno nie przybrala pozycji obronnej, ktora czesto szpanuje. Jakby mnie wtedy hapsnela, to byloby bardzo niewesolo.

This post was edited by myr00n on Feb 19 2013 06:19am
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 19 2013 03:12pm
xd
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2013 04:18pm
mordy podeslicie jakies zolwie i jaszczurki wygledne i dosc tanie jak na realia poslkiego nastolatka dostepne w polsce
tera sobie ogarne i chcialem zakupic cos co nie jest niebezpieczne na poczatek i co ewentualnie bedzie moglo sobie biegac po domu lub w przypadku zolwia chodzic :D
wielkosc nie robi mi wiekszej roznicy bo tera moge wpierdolic nawet 2x2x1 bo miesca mam od chuja, czasu tez troche posiadam
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 19 2013 04:20pm
pomysl na brodaczami xdd
z tego co sie orientuje to sa wzglednie latwe do ogarniecia no i cena spoko jak za malucha, bo jakies 80pln, moze troche wiecej
albo agama karlowata brodata, tylko ona bedzie nieco mniejsza
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2013 04:30pm
Quote (Harmala @ 20 Feb 2013 00:20)
pomysl na brodaczami xdd
z tego co sie orientuje to sa wzglednie latwe do ogarniecia no i cena spoko jak za malucha, bo jakies 80pln, moze troche wiecej
albo agama karlowata brodata, tylko ona bedzie nieco mniejsza


a jaka jest cena np felsumy (nie wiem czy dobrze napisałem?) madagaskarskiej ? młodej, bo zajbeiscie mi sie podoba, ale chciałbym też coś co pozwala się "trzymać na rękach" czyli nie spierdala jak tylko cie zobaczy wiec pytam sie tutaj bo wgl sie na tym nie znam
podobno gekony i agamy są dość proste w hodowli ale mysle ze bylbym w stanie ogarnac nawet cos bardziej wymagajacego bo tera ma mi zrobic kolega brata a tak jak powiedzialem czasu mam od zajebania

This post was edited by TNA on Feb 19 2013 04:32pm
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 19 2013 04:37pm
Quote (TNA @ Feb 19 2013 11:30pm)
a jaka jest cena np felsumy (nie wiem czy dobrze napisałem?) madagaskarskiej ? młodej, bo zajbeiscie mi sie podoba, ale chciałbym też coś co pozwala się "trzymać na rękach" czyli nie spierdala jak tylko cie zobaczy wiec pytam sie tutaj bo wgl sie na tym nie znam
podobno gekony i agamy są dość proste w hodowli ale mysle ze bylbym w stanie ogarnac nawet cos bardziej wymagajacego bo tera ma mi zrobic kolega brata a tak jak powiedzialem czasu mam od zajebania


z tego co sie orientuje to troszke ponad stowke tak ze tez nie jest zle
gekonow nie polecam, bo moja kobieta sobie sprawila iw ogole go nie widac, tylko w nocy wychodzi :|
co do brania na rece- generalnie to kazdy gad da sie wziac na rece, pod warunkiem ze jest oswojony, ale jak kupujesz z prywatnych hodowlii to raczej tym sie nie martw, bo sa przewaznie od mlodosci oswajane
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2013 04:40pm
Quote (Harmala @ 20 Feb 2013 00:37)
z tego co sie orientuje to troszke ponad stowke tak ze tez nie jest zle
gekonow nie polecam, bo moja kobieta sobie sprawila iw ogole go nie widac, tylko w nocy wychodzi :|
co do brania na rece- generalnie to kazdy gad da sie wziac na rece, pod warunkiem ze jest oswojony, ale jak kupujesz z prywatnych hodowlii to raczej tym sie nie martw, bo sa przewaznie od mlodosci oswajane


ok a ile miesiecznie trzeba wyjebac na utrzymanie takiego gada? licze sama szame
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Feb 19 2013 04:42pm
Quote (TNA @ Feb 19 2013 11:40pm)
ok a ile miesiecznie trzeba wyjebac na utrzymanie takiego gada? licze sama szame


a tego to ci juz nie powiem, bo zwyczajnie nie mam takich gadow- jedyne gady jakie mam to dwa weze
ale tbh liczylbym sie z wydatkiem rzedu 100pln/miesiac
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2013 07:31pm
Quote (TNA @ 19 Feb 2013 23:40)
ok a ile miesiecznie trzeba wyjebac na utrzymanie takiego gada? licze sama szame


Niestety jaszczury szamia dosc duzo, wiec najlepiej gdybys sobie hodowal jeszcze swierszcze. Ewentualnie kupil duza paczke raz na jakis czas. Z jaszczurkami jest p tyle problem, ze musza jesc codziennie, a takie pajaki czy weze raz na tydzien w pelni zaspokaja.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 19 2013 07:59pm
skoro masz miejsce, czas i chęci to kup legwana zielonego. chyba najlepszy mozliwy wybór, po jakims czasie normalnie sie oswoi i bedzie mógł chodzić po domu itp

z szama nie ma problemu bo wpierdala glownie owoce, warzywa, liscie roslin.

This post was edited by bushlick on Feb 19 2013 08:01pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1207208209210211268Next
Add Reply New Topic New Poll