d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1206207208209210469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 15 2013 05:39am
Quote (Cynicfm @ 15 Jun 2013 13:35)
Kolka? :D


też
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Jun 15 2013 05:44am
ja wczoraj miałem moj pierwszy bieg. miałem biec najpierw marszo-bieg ale fajnie mi się biegło i marszem szedłem dopiero jak się zmęczyłem ( a nie jak w planie 1min bieg -1min marsz )
macie jakiś prosty plan dla początkującego, taki aby nie trzeba było biec z zegarkiem i co chwila coś zmieniać w tempie itp? lub dobrą stronke o bieganiu aby coś poczytać
aa i ten program ( endo... coś takiego ) wymaga połączenia z netem? czy wystarczy wlączone gps czy coś takiego ( i czy za to się płaci jak jest wlączone czy za darmo jest? )
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 15 2013 10:54am
Quote (Lewo @ 15 Jun 2013 13:44)
ja wczoraj miałem moj pierwszy bieg. miałem biec najpierw marszo-bieg ale fajnie mi się biegło i marszem szedłem dopiero jak się zmęczyłem ( a nie jak w planie 1min bieg -1min marsz )
macie jakiś prosty plan dla początkującego, taki aby nie trzeba było biec z zegarkiem i co chwila coś zmieniać w tempie itp? lub dobrą stronke o bieganiu aby coś poczytać
aa i ten program ( endo... coś takiego ) wymaga połączenia z netem? czy wystarczy wlączone gps czy coś takiego ( i czy za to się płaci jak jest wlączone czy za darmo jest? )


tylko gps i jest za darmo
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2013 10:56am
Internet też, ale to jak chcesz żeby trackowało drogę która biegniesz. Można to odznaczyć :) Zajrzyj sobie na Bieganie.pl, pełno poradników i planów treningowych :)
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Jun 15 2013 11:06am
Quote (Bieniol @ 15 Jun 2013 17:56)
Internet też, ale to jak chcesz żeby trackowało drogę która biegniesz. Można to odznaczyć :) Zajrzyj sobie na Bieganie.pl, pełno poradników i planów treningowych :)


a nie mogę aby zapisało mi drogę ale nie wrzucało do neta a ja w domu z kompa bym sobie mógl to zrobic lub po prostu miec w pamieci telefonu ale aby sie nie łączyło z ich bazą?
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2013 11:45am
Quote (Lewo @ Jun 15 2013 06:06pm)
a nie mogę aby zapisało mi drogę ale nie wrzucało do neta a ja w domu z kompa bym sobie mógl to zrobic lub po prostu miec w pamieci telefonu ale aby sie nie łączyło z ich bazą?


Możesz, tylko musisz wyłączyć to trackowanie online.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 16 2013 04:45am
Dobra niedzielne wybieganie za mną, około 16-17km w czasie 1h17 endo mi się wyłączyło na 12,4km - nowy telefon odziedziczyłem bo dziewczynie, motorole defy ale chyba do biegania będę używał mojej starej xperi mini, endo działa na niej stabilniej.

Gorąco strasznie, ale muszę przyzwyczaić się do takiej pogody, nie mogę biegać jedynie wieczorami bo wszystkie biegi odbywają się raczej rano.

This post was edited by b0b3k on Jun 16 2013 04:47am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 16 2013 04:55am
2 tygodnie przerwy za mną, kolano już przestało denerwować to jutro z rana trzeba iść coś pobiegać
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 16 2013 05:05am
Quote (b0b3k @ 16 Jun 2013 12:45)
Dobra niedzielne wybieganie za mną, około 16-17km w czasie 1h17 endo mi się wyłączyło na 12,4km - nowy telefon odziedziczyłem bo dziewczynie, motorole defy ale chyba do biegania będę używał mojej starej xperi mini, endo działa na niej stabilniej.

Gorąco strasznie, ale muszę przyzwyczaić się do takiej pogody, nie mogę biegać jedynie wieczorami bo wszystkie biegi odbywają się raczej rano.


Ja akurat zawsze biegałem w największe upały, ludzie spoceni siedząc na ławeczce, a ja popierdalałem środkiem i wszyscy patrzeli na mnie jak na szaleńca :)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 16 2013 05:27am
Quote (Grigo @ 16 Jun 2013 13:05)
Ja akurat zawsze biegałem w największe upały, ludzie spoceni siedząc na ławeczce, a ja popierdalałem środkiem i wszyscy patrzeli na mnie jak na szaleńca :)


:D Ja miałem ze sobą butelkę wody i polewałem sobie głowę i twarz w trakcie biegania i moczyłem usta, sporadycznie małe łyki brałem. Generalnie 2 razy pod samochód bym wpadł bo ludzie idioci nie zwracają uwagi :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1206207208209210469Next
Add Reply New Topic New Poll