Quote (b0b3k @ 16 Jun 2013 12:45)
Dobra niedzielne wybieganie za mną, około 16-17km w czasie 1h17 endo mi się wyłączyło na 12,4km - nowy telefon odziedziczyłem bo dziewczynie, motorole defy ale chyba do biegania będę używał mojej starej xperi mini, endo działa na niej stabilniej.
Gorąco strasznie, ale muszę przyzwyczaić się do takiej pogody, nie mogę biegać jedynie wieczorami bo wszystkie biegi odbywają się raczej rano.
Ja akurat zawsze biegałem w największe upały, ludzie spoceni siedząc na ławeczce, a ja popierdalałem środkiem i wszyscy patrzeli na mnie jak na szaleńca
