d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1206207208209210672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 05:21am
Quote (Carax @ Apr 10 2013 11:16am)
Drow Ranger mi się wkręcił. Dam radę tą postacią na początek?


Zaczynaj od lothara i zawsze miej full ekwi w puste miejsca branche kupuj
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 10 2013 05:26am
Quote (Carax @ Apr 10 2013 01:19pm)
dzięki


Grales wczesniej w jakies moby czy dota to pierwsze podejscie?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 10 2013 05:27am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 10 2013 12:21pm)
Zaczynaj od lothara i zawsze miej full ekwi w puste miejsca branche kupuj


._. rozumiem na poczatku branche kupowac zeby miec troszeczke wiecej hp, ale bez przesady zeby zawsze fulleq miec, branche to sie kupuje po wanda lepszego, lul albo do meka

Quote (Carax @ Apr 10 2013 12:28pm)
grałem kilka meczyków w dote 2 gdzieś we wrześniu. klimat mi się spodobał ale jakoś nie miałem czasu. teraz bym zaczął na poważnie.



uh, blejdowy - napisz mi na steamie, wejdziemy na ts najwyzej i Ci poopowadam conieco.

This post was edited by blejdowy on Apr 10 2013 05:29am
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Apr 10 2013 05:28am
Quote (Atanok @ Apr 10 2013 01:26pm)
Grales wczesniej w jakies moby czy dota to pierwsze podejscie?


grałem kilka meczyków w dote 2 gdzieś we wrześniu. klimat mi się spodobał ale jakoś nie miałem czasu. teraz bym zaczął na poważnie.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 10 2013 05:35am
Quote (Lander @ 10 Apr 2013 12:29)


Norma, jak ostatnio podczas starladdera/premierleague dota byla n1 pod wzgledem ogladalnosci
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 05:35am
Quote (blejdowy @ Apr 10 2013 11:27am)
._. rozumiem na poczatku branche kupowac zeby miec troszeczke wiecej hp, ale bez przesady zeby zawsze fulleq miec, branche to sie kupuje po wanda lepszego, lul albo do meka




uh, blejdowy - napisz mi na steamie,  wejdziemy na ts najwyzej i Ci poopowadam conieco.


Blejdowy mnie uczy grac w dota
1 branch = 1creep a jak widze ze ktos ma pusty slot w eq to jest zerem
Back to basics
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Apr 10 2013 05:38am
Quote (Lander @ Apr 10 2013 11:29am)


Moje Granie 2013-04-10 - 13:30
No ich chyba po*ebało... Wszędzie te klucze latają, ludzie mają ich po 100... Każdy zainstalował i pograł 5 minut, bo dostał, ale to nie znaczy, że jest graczem Doty. Kolejne nic nie warte badania.

Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 10 2013 05:38am
Quote (HunTer]nK[ @ 10 Apr 2013 12:35)
Blejdowy mnie uczy grac w dota
1 branch = 1creep a jak widze ze ktos ma pusty slot w eq to jest zerem
Back to basics


Idz sobie ruskie streamy poogladaj xdd przybajmniej czegos sie nauczysz
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 10 2013 05:41am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 10 2013 12:35pm)
Blejdowy mnie uczy grac w dota
1 branch = 1creep a jak widze ze ktos ma pusty slot w eq to jest zerem
Back to basics


lepiej zamist branchy na poczatku kupic toporek, to ulatwia sprawe, mysle ze zamiast truc mu z takimi rzeczami glowe naucz go nosic zawsze tpscroll przy sobie - to bardziej ulatwi sprawe.

Quote (lexus1993 @ Apr 10 2013 12:38pm)
Moje Granie  2013-04-10 - 13:30
No ich chyba po*ebało... Wszędzie te klucze latają, ludzie mają ich po 100... Każdy zainstalował i pograł 5 minut, bo dostał, ale to nie znaczy, że jest graczem Doty. Kolejne nic nie warte badania.



no, zupelnie jak ludzie ktorzy robia alt konta w lolu prze zco jest ich tyle miliardów.

This post was edited by blejdowy on Apr 10 2013 05:42am
Go Back To Polska Topic List
Prev1206207208209210672Next
Add Reply New Topic New Poll