d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1206207208209210268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Feb 7 2013 10:32am
obiadek



This post was edited by Keisper on Feb 7 2013 10:33am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 11 2013 06:21pm
:l
Quote (Keisper @ 7 Feb 2013 17:32)
obiadek

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/487552_547885888563576_861808141_n.jpg


Ja dzisiaj wyruszam w poszukiwaniu Haplopelma spp. W tajlandii nie mialem okazji znalezc zadnej norki, bo bylem raczej w terenach zurbanizowanych. Moze w okolicach siem reap uda sie cos znalezc:D
Po powrocie powrzucam zdjecia z targu rybnego i zoologicznego w bangkoku. Bylem tutaj wczesniej, ale nigdy nie bylem na tym wlasnie markecie. Generalnie okurwialem, jakies 5 tys stoisk/sklepow zooloficznych jeden obok drugiego. Pajakow dosc malo i pospolite gatunki, ale ilosc papug, jaszczurow, wezy i plazow byla niewiarygodna. Czyste morelia viridis biak, prosto z nowej gwinei, roczne, ktore zaczynaja sie wybarwiac znalazlem za 400zl. :drool:
Pora wyruszac na poszukiwania
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Feb 11 2013 06:30pm
Quote (myr00n @ Feb 12 2013 01:21am)
:l

Ja dzisiaj wyruszam w poszukiwaniu Haplopelma spp. W tajlandii nie mialem okazji znalezc zadnej norki, bo bylem raczej w terenach zurbanizowanych. Moze w okolicach siem reap uda sie cos znalezc:D
Po powrocie powrzucam zdjecia z targu rybnego i zoologicznego w bangkoku. Bylem tutaj wczesniej, ale nigdy nie bylem na tym wlasnie markecie. Generalnie okurwialem, jakies 5 tys stoisk/sklepow zooloficznych jeden obok drugiego. Pajakow dosc malo i pospolite gatunki, ale ilosc papug, jaszczurow, wezy i plazow byla niewiarygodna. Czyste morelia viridis biak, prosto z nowej gwinei, roczne, ktore zaczynaja sie wybarwiac znalazlem za 400zl. :drool:
Pora wyruszac na poszukiwania


interes z diablo az tak dobrze sie kreci? :D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 11 2013 06:39pm
powiedzmy, ze nie jest zle. Teraz i tak w chuj siana poszko w pajaki, bo chce miec zabezpieczenie jakies finansowe:+)
Quote (DzonyPe @ 12 Feb 2013 01:30)
interes z diablo az tak dobrze sie kreci? :D


Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2013 06:43pm
Quote (Keisper @ 7 Feb 2013 18:32)
obiadek

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/487552_547885888563576_861808141_n.jpg


handluj z tym
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Feb 12 2013 04:23am
Quote (myr00n @ 5 Feb 2013 14:54)


Ty kupowałeś też malucha, prawda? Cholernie wolno rośnie u mnie, jak u Ciebie to wygląda?

miałem ale zrezygnowałem z powodu natłoku zwierząt w domu
Quote (Trynii @ 12 Feb 2013 02:43)
handluj z tym


to dla mojej wężycy zuzi



Myr chętnie zobaczymy zdjecia z targu rybnego
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 12 2013 04:37am
Quote (Keisper @ 12 Feb 2013 11:23)
miałem ale zrezygnowałem z powodu natłoku zwierząt w domu


to dla mojej wężycy zuzi



Myr chętnie zobaczymy zdjecia z targu rybnego


Wrzuce jak bede w kraju. Zdjecia i tak malo tam oddadza, bo przez tlok i ilosc uliczek nie jestes w stanie sfotografowac skali tego miejsca.
Poszukiwanie haplopelm nie wyszlo, znalazlem dosc sporo true, mam zdjecia. Norek w ziemi od cholery, pytanie w ilu z nich zyja haplo. Niestety musialbym sie przejsc noca w dzungli aby je zobaczyc, a powiedzmy sobie szczerze, ze spacerowanie w nocy po dzungli, w ktorej jest jeszcze troche min nie nalezy do najbezpieczniejszych rzeczy:D
E: w sumie to nie licze, ze znajde jakiegos ptaszora. Tutaj zyja przede wszystkim podziemniaki, a niektorzy poluja na zobaczenie dosc pospolitych naziemniakow czasami cale dni, tygodnie, majac przewodnika od takich spraw.

This post was edited by myr00n on Feb 12 2013 04:45am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 18 2013 10:10am
mimo pobytu w poludniowo-wschodniej azji powijam pajaki. 3x poe metallica, samiczki 4dc. Sprzedam jeszcze pare itemkow k bedzie na 4, co da mi 5 samic metek. Rozsadna ilosc jesli mam myslec o rozmnazaniu :D
http://www.terrarium.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=9412
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 18 2013 11:12am
ze tak spytam: upierdolił was kiedyś pajunk? jakis murinus/poe? iso relacje z ukaszenia i jego skutki
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Go Back To Polska Topic List
Prev1206207208209210268Next
Add Reply New Topic New Poll