Quote (Keisper @ 12 Feb 2013 11:23)
miałem ale zrezygnowałem z powodu natłoku zwierząt w domu
to dla mojej wężycy zuzi
Myr chętnie zobaczymy zdjecia z targu rybnego
Wrzuce jak bede w kraju. Zdjecia i tak malo tam oddadza, bo przez tlok i ilosc uliczek nie jestes w stanie sfotografowac skali tego miejsca.
Poszukiwanie haplopelm nie wyszlo, znalazlem dosc sporo true, mam zdjecia. Norek w ziemi od cholery, pytanie w ilu z nich zyja haplo. Niestety musialbym sie przejsc noca w dzungli aby je zobaczyc, a powiedzmy sobie szczerze, ze spacerowanie w nocy po dzungli, w ktorej jest jeszcze troche min nie nalezy do najbezpieczniejszych rzeczy:D
E: w sumie to nie licze, ze znajde jakiegos ptaszora. Tutaj zyja przede wszystkim podziemniaki, a niektorzy poluja na zobaczenie dosc pospolitych naziemniakow czasami cale dni, tygodnie, majac przewodnika od takich spraw.
This post was edited by myr00n on Feb 12 2013 04:45am